Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe (/Temat-W-drodze-na-szczyt-strony-sprzedazowe-128927)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - Miedziany - 20-02-2016 21:59

Wow! ;d Czekam niecierpliwie na kolejne wpisy! Powodzenia Huh


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - jarekxD - 20-02-2016 23:50

Pochwalisz się jakimiś zarobkami?


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 21-02-2016 00:23

(20-02-2016 23:50)jarekxD napisał(a):  Pochwalisz się jakimiś zarobkami?

Kiedy zaobserwuję pierwsze sprzedaże, na pewno o tym napiszę. Później będzie to polegało raczej na spadkach i wzrostach w punktach procentowych. Konkretne kwoty czasami też się pojawią, raczej.


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 22-02-2016 21:40

22.02.16
Już na 99% określiłem się co do trzeciej strony. Chwilę nad nią myślałem i wszystko zaplanowałem. Zacząłem też tworzyć treść na home page.
Tak btw będzie ona na tym samym motywie co pierwsza strona (z inną kolorystyką i grafiką), bo to prawdziwa rakieta. Bardzo przyjemne dla oka


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 26-02-2016 18:19

26.02.16
Cały czas tworzę content na ostatnią stronę, co prawda bardzo leniwie, ale coś tam robię. Jednak ciągle mam w głowie jakieś modyfikacje pierwszej strony. Mam zamiar znowu chwilę posiedzieć nad nią. Dzisiaj zrobiłem profesjonalnym sprzętem kilka świetnych zdjęć promowanego produktu. Mówi się "content is the king", ale warto też posiadać własną, unikalną grafikę.


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 01-03-2016 20:41

01.03.2016
Dalej content, ogólnie dość nudno i leniwie, ale jakoś idzie. Dzisiaj były opinie. 5000 znaków.


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 07-03-2016 20:48

07-03-2016
Mija ponad tydzień, a ja przez ten czas skończyłem pisać 5 unikalnych artykułów (21 tysięcy znaków), diamenciki. Mogę to podsumować klasycznym już cytatem Testovirona "TO JEST DRAMAT KUR#A". Oczywiście mogę tłumaczyć się szkołąbeka ...Plus taki, że pierwsza strona otrzymała trochę dobrej unikalnej grafiki i zebrała pozytywne opinie na dużym forum, co bardzo mnie cieszy, aczkolwiek nie napędza mnie to jakoś bardziej, bo jestem zamknięty na opinie (mimo iż są pozytywne). Od początku mam swoje plany, które realizuję. Muszę stworzyć jedyne w swoim rodzaju strony, które będą odróżniać się od konkurencji (a rzecz w tym, że wszyscy tworzą w tej samej postaci), tak by internauta spośród dziesięciu otwartych kart w przeglądarce na raz wybrał właśnie tę moją. Wierzę, że mi się to uda.

A u was jak przebiega praca? Smile


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 17-03-2016 19:54

17-03-2016
3 strona prawie skończona; jest content, jest unikalna szata graficzna. Wszystko zoptymalizowane pod każdym względem. Uważam jednak, że mimo wszystko dodam jeszcze trochę treści (także na pozostałe strony).


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 21-03-2016 20:29

21-03-2016
Content. W dodatku dzisiaj przeprowadziłem zdjęcia ostatniego z produktów.
Zaczynam też zastanawiać się nad sensem jednej ze stron. Tak jak w dwóch pozostałych widzę ogromny potencjał (no co tu dużo mówić - są idealne... sądzę, że za jakiś czas będą numerem jeden w sieci), tak w tej jednej tego nie widzę. Zwyczajny ranking. Choć może kluczem jest ta niewyróżniająca się prostota? Okaże się niedługo Wink


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 25-03-2016 23:58

25-03-2016
Dziś napisałem kolejny post - wyjątkowo niedługi, niespełna 400 wyrazów. Planowo mam zamiar napisać jeszcze 2 i voila, pora rozpocząć pozycjonowanie i nie tylko.. Zacznę za jakiś czas zlecać pisanie artykułów na bloga (ich pozycja w wyszukiwarce będzie mi obojętna, ponieważ to co najważniejsze już mam - 35k znaków i na tym nie kończę. Konkurencja się chowa Tongue)