Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe (/Temat-W-drodze-na-szczyt-strony-sprzedazowe-128927)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 18-04-2017 13:22

(18-04-2017 12:35)master4 napisał(a):  Pomyśl o współpracy z jakimiś innymi blogerami co skrobią coś na temat sportu/zdrowego żywienia.

Nie muszę, bo mam od tego kumpla. Był kompletnie zielony w pisaniu tekstów zoptymalizowanych pod kątem seo, ale szybko ogarnął przy moich wskazówkach. Postawiłem na osobę, która jakby poczuje ten blog przy regularnym pisaniu (a przy okazji dam zarobić swojemu, a nie obcemu copywriterowi). Mamy sposoby na tematy sport/zdrowe odżywianie mimo niewielkiej wiedzy. Kolega zbiera najlepsze informacje i łączy je w jedną całość w unikalny sposób.

Przy okazji dodam, że jeśli ktoś z forum chce zarobić na pisaniu tekstów na bloga (nie musi mieć doświadczenia) to niech obserwuje ten temat.
Zakładając blog o odchudzaniu postawiłem twardo, że postawię kolejny blog dopiero jak ten cokolwiek zarobi. W NP tracking na https nie działa i pokazuje ciągle (unkown). Trochę się tego nazbierało, a dzisiaj z tego unkown wpadła prowizja więc zakładam, że to właśnie z tej strony.
Więcej informacji na ten temat wkrótce, teraz mogę ujawnić tylko, że za jeden tekst w zależności od długości płacę około 15-50pln, o ile będzie ciekawy i unikalny.
Jeśli ktoś chce już wiedzieć o czym mają być artykuły i jak często mają się pojawiać to zapraszam na priv.


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 31-05-2017 17:53

Ale ten czas leci... ostatni wpis ponad miesiąc temu Sad
Nie ma dnia bym próżnował (no może czasami przy konsoli Big Grin). Przez ten czas dodałem wiele artykułów i sumiennie linkowałem. Nie ma dnia, żeby mi się nie chciało. Skupiam się ciągle na jednym dużym blogu i powoli zaczynam prace nad monetyzacją kolejnego. A to co zbudowałem w ubiegłym roku zarabia teraz, choć nie tyle ile bym naprawdę chciał.
W tej chwili zarobiłem na suplach ponad 2x więcej niż przez cały poprzedni rok. Postęp jest zauważalny z miesiąca na miesiąc, ale to jeszcze nie ten moment by powiedzieć "mogę się z tego utrzymać" Big Grin Także jeszcze duuużo pracy
Powodzenia wszystkim życzę Tongue


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 04-01-2018 17:14

Dobra, jako że jest nowy rok impreza to zmotywowałem się do tego, żeby napisać coś w moim "półroczniku". Generalnie nie chce mi się prowadzić dziennika od dłuższego czasu (jak widać xD), ale lecę równo od początku 2016 roku. Zaczynam trzeci rok z suplementami i trzeci projekt. Tym razem jedna strona pod kilka zagranicznych rynków - jeszcze nie wiem jakie, ale prawdopodobnie pl, de, en, fr, es a z czasem może coś więcej. Ograniczeniem z ilością rynków jest na pewno kasa, której na szczęście przybywa coraz więcej. Celowo nie podaję żadnych linków i kwot (choć kiedyś tam wkleiłem jakąś dniówkę), by nie strzelić sobie w kolano. Dla ciekawostki mogę podać, że w pierwsze 3 dni stycznia tego roku wygenerowałem tyle, co przez cały poprzedni styczeń.

Podsumowanie
Prawdopodobnie to ostatni mój post w tym dzienniku, dlatego chciałbym zrobić mini podsumowanie. W tym celu musimy udać się do pierwszego posta Big Grin

(13-02-2016 01:47)ivandzms napisał(a):  kiedy już będę najlepszy w branży, chętnie sobie go przeczytam. Cool Poza tym może w niedalekiej przyszłości będzie dla niektórych jakąś motywacją.
Jeszcze mi do tego daleko, ale zbliżam się z każdym dniem Big Grin
Motywacją dla innych raczej nie jest i nie będzie, bo nie pokazuję żadnych kwot jak wszyscy inni na forum

(13-02-2016 01:47)ivandzms napisał(a):  Tempo mojej pracy nie jest najwyższe, jednak cały czas pracuję. Może i powoli, ale bardzo dokładnie - zawsze przykładam wagę do najmniejszych szczegółów
Tu nadal bez zmian:v

(13-02-2016 01:47)ivandzms napisał(a):  Więc jaki jest mój cel?
Stworzyć 3 najlepsze w branży suplementów diety strony sprzedażowe (tylko wybrane produkty). Chciałbym, żeby w maju strony te generowały już jakieś zyski. Następne miesiące to tylko ostre pozycjonowanie, oczywiście z głową (jeżeli będę mieć zbyt mało pracy postawię kolejną stronę Tongue). Chciałbym, żeby do końca roku zajmowały one już ciekawe pozycje pod swoimi frazami w wyszukiwarce Google. Mam już plany na kolejny rok, ale skupię się na razie na realizacji tego biznesu Smile
1.W sumie do tego momentu przetrwały dwie z czego jedna zarabia regularnie, a druga sporadycznie. Jest dobra, ale nie wiem czy najlepsza. Jako landing page może i tak.
2. Nie generowały w maju żadnych zysków, a dopiero od czerwca zaczęły zarabiać
3. W sumie to pod koniec roku zajmowały już niezłe pozycje, ale to jeszcze nie było to

______________________________________________

Chciałbym jeszcze "zaktualizować" jeden z ostatnich wpisów


(18-04-2017 11:47)ivandzms napisał(a):  
(18-04-2017 11:22)nasgaroth napisał(a):  Jak obecnie kształtuje się ruch na tej Twojeje stronie z dietami?

[Obrazek: 3810fb6e34b9bceb.png]
Statystki Google Analytics z lanego poniedziałku. Wygląda to coraz lepiej, ale myślę, że nie należy w 100% ufać temu. Na mają niekorzyść na pewno wpływa to, że takich blogów jest multum z tym że ich wiek jest dużo większy. Myślę, że przy dobrym linkowaniu te liczby w GA szybko będą rosły. Chociaż i tak już szybko rosną, bo np 17 marca było tylko 5 sesji, czyli 6x mniej Idea
To były staty z lanego poniedziałku 2017. Wystarczy porównać z wczorajszymi (03-01-2018) statystykami:
[Obrazek: 334236464f7e6508.png]

Tak więc jeśli ktoś kiedyś zajrzał poczytać to dzięki, miło mi. Zamykam, bo nie chce mi się już tego prowadzić Cool


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - Mariuszeek - 28-04-2018 15:52

Jak tam teraz leci? Big Grin Żyjesz tam jeszcze? Big Grin


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - Agent Smith - 28-04-2018 20:57

Fajny dziennik


W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - maverick - 29-04-2018 08:36

Można było zrobić np. z 10 ładnych, dopracowanych, z dobrym contentem stronek www z mniej obleganymi słowami kluczowymi i zgarnąć szybciej ruch z długiego ogona. Fakt, mniejsza kasa z jednej stronki, ale efektem byłaby synergia.


*** piszę z fona ;-)


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 05-06-2018 12:15

(28-04-2018 15:52)Mariuszeek napisał(a):  Jak tam teraz leci? Big Grin Żyjesz tam jeszcze? Big Grin
Siemano Big Grin Sorry za późną odpowiedź, ale kompletnie zapomniałem już o tym dzienniku. U mnie progresywnie do przodu. Coraz większa kasa leci, czyli mogę spokojnie inwestować w czas innych osób. Studia zostawiłem i skupiam się teraz tylko na tym. Szalona decyzja, ale myślę, że warto Big Grin

(28-04-2018 20:57)Agent Smith napisał(a):  Fajny dziennik
Dzięx

(29-04-2018 08:36)maverick napisał(a):  Można było zrobić np. z 10 ładnych, dopracowanych, z dobrym contentem stronek www z mniej obleganymi słowami kluczowymi i zgarnąć szybciej ruch z długiego ogona. Fakt, mniejsza kasa z jednej stronki, ale efektem byłaby synergia.


*** piszę z fona ;-)
Jasne, że tak, ale po co? Inni mogą się bić o najbardziej wartościowe frazy, to ja też Wink