Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe (/Temat-W-drodze-na-szczyt-strony-sprzedazowe-128927)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 13-08-2016 07:40

13-08-2016
Zrobiłem sobie tydzień odpoczynku od komputera i teraz generalnie wracam ze zdwojoną siłą.. Te pozycje zaczęły fajnie wyglądać, ale coś się zatrzymało, więc pora to zmienić.


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - KenkyushaKamil - 13-08-2016 08:10

Obserwuje i czekam aż ten projekt pier&&lnie Big Grin (pozytywnie) bo na taki sie zapowiada. Tutaj cichutko do celu a jak wejdzie do top 10 Big Grin to zrobi swoje hehe Big Grin


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 17-08-2016 10:06

(13-08-2016 08:10)KenkyushaKamil napisał(a):  Obserwuje i czekam aż ten projekt pier&&lnie Big Grin (pozytywnie) bo na taki sie zapowiada. Tutaj cichutko do celu a jak wejdzie do top 10 Big Grin to zrobi swoje hehe Big Grin

Dzięki Big Grin Ja też czekam na to i nie odpuszczam, bo lubię to robić

17-08-2016
Od 14.08 zmieniam szablon dla jednej ze stron. Przechodzę z wp na html. Już prawie skończyłem pracę nad nim; próbuję całość doprowadzić do perfekcji w szczegółach


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 24-08-2016 21:01

24-08-2016
Dla mnie wakacje już się skończyły i wracam do obowiązków. Dwie strony są ciągle na tych samych pozycjach, kolejna nieco spadła (a na niej najbardziej mi zależy). Ta ostatnia jeszcze na głównej frazie się nie pojawia. Teraz wracam do pracy i jestem ciekawy jak dalej się to potoczy. Wiem tylko, że nie odpuszczę tego


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 01-09-2016 17:50

01-09-2016
Krótkie podsumowanie wakacji..
Raz było lepiej, raz gorzej, ale jakichś wielkich zmian nie było, no może poza top8 na frazę 2,4k/msc.
Po zmianie szablonu html jednej z witryn, strona doznała mocnego spadku w okolice top70-100, jednak po upływie czasu oscyluje już w granicach top30-40
Pod koniec miesiąca zdecydowałem się na przejście z wp na html dla jednej ze stron i po tym zabiegu cofnęła się na głównej frazie o 10-20 lokat, więc teraz muszę poczekać jak w przypadku powyższym.
Co teraz? Jako, że wakacje skończyły się, ja stawiam na regularność pracy. Parę miesięcy temu postanowiłem cały cel spełnić do końca roku, więc do dzieła Huh


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 19-09-2016 18:57

19-9-2016
Dawno nic już nie dodawałem, więc pora na jakąś aktualizację... Aktualny stan algorytmu to jest jakieś nieporozumienie. Strony skaczą nawet po 40-50 pozycji. Ciągle działam, ale w dużo mniejszym stopniu niż w poprzednich miesiącach. Nie ma o czym pisać, cała praca to tylko linkowanie i usprawnianie stron(ale to od czasu do czasu)


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 29-10-2016 09:59

29-10-2016
Długo nic nie pisałem, ale to nie oznacza, że nic nie robiłem. Co prawda, tempo pracy jest trochę mniejsze od września, ale nadal cierpliwie nad tym siedzę. Najpierw może nieco o samym przebiegu prac...
Jakoś w sierpniu zacząłem zauważać wahania pozycji i wraz ze znajomym doszliśmy do wniosku, że coś musi być grzebane w algorytmie. Nie myliliśmy się. Ogólnie przez cały ten czas miałem znacznie spadki, czasami na chwilę pojawiłem się wysoko, a potem powrót do top50-100. Jak dla mnie, Pingwin 4.0 to dobra aktualizacja. Strona na której najbardziej mi zależy, na trudnej frazie oscyluje w top12-17 + Alexa465K (alexa; niby nic a cieszy oko). Druga strona ciągle w top10-20 (fraza średnia), trzecia strona nieoczekiwanie spadła. Znajdowała się w top17, a teraz top34 (fraza bardzo trudna). Czwarta strona jeszcze nawet nie pojawia się w wynikach. Od września poświęciłem na nią najmniej czasu, ale chcę to zmienić, bo fraza jest mega trudna, ale niesie też ze sobą największe pieniądze (choć pierwsza fraza by wystarczyła).
A jak wygląda ten miesiąc? Na koncie 11 sprzedaży. Liczby pokażę kiedyyyyyyś


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 07-11-2016 16:55

07-11-2016
Ostatnio coś dziwnego zaczęło dziać się ze stroną no.2. Była w okolicach top15 na swoją frazę główną, a nagle zaczęła rajd po wynikach. Raz w ogóle jej nie znalazłem, kolejnym razem znalazłem w top50, teraz w top80... Coś z tym muszę zrobić, ale najpierw zaczekam.
Strona no.3 po czasie wdrażania pingwina 4.0 spadła o około 10 pozycji. Ostatnio mało czasu spędzam nad tą stroną, ale ma naprawdę wielką szansę na wysoką pozycję, więc z upływem czasu na pewno taką zdobędzie.
Strona no.4 - na nią postawię priorytet...

Strona no.1 - aktualnie w najlepszej kondycji. na frazie głównej jest w top13 i ciągle mierzę w topkę...

a teraz coś dla tych którzy lubią widzieć efekty, a nie puste słowa. I teraz wyobraźcie sobie co będzie kiedy każda strona będzie w minimum top3 na swoją główną frazę impreza
[Obrazek: STAN-KONT_axexrax.png]
zarobek z dni 1-6 listopada


RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - adamcio99922 - 07-11-2016 17:06

Sam działam nad "automatem" Jerk2 Dużo pracy na start, ale potem tylko liczenie hajsu i praca nad następnymi...

Gratulacje i powodzenia w dalszych pracach!



(07-11-2016 16:55)ivandzms napisał(a):  07-11-2016
Ostatnio coś dziwnego zaczęło dziać się ze stroną no.2. Była w okolicach top15 na swoją frazę główną, a nagle zaczęła rajd po wynikach. Raz w ogóle jej nie znalazłem, kolejnym razem znalazłem w top50, teraz w top80... Coś z tym muszę zrobić, ale najpierw zaczekam.
Strona no.3 po czasie wdrażania pingwina 4.0 spadła o około 10 pozycji. Ostatnio mało czasu spędzam nad tą stroną, ale ma naprawdę wielką szansę na wysoką pozycję, więc z upływem czasu na pewno taką zdobędzie.
Strona no.4 - na nią postawię priorytet...

Strona no.1 - aktualnie w najlepszej kondycji. na frazie głównej jest w top13 i ciągle mierzę w topkę...

a teraz coś dla tych którzy lubią widzieć efekty, a nie puste słowa. I teraz wyobraźcie sobie co będzie kiedy każda strona będzie w minimum top3 na swoją główną frazę impreza
[Obrazek: STAN-KONT_axexrax.png]
zarobek z dni 1-6 listopada



RE: W drodze na szczyt - strony sprzedażowe - ivandzms - 17-11-2016 22:14

17-11-2016
potrzeba jakiegoś kopa.. dziś zacząłem budować zaplecze