Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SMS - Parę pytań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: SMS - Parę pytań (/Temat-SMS-Pare-pytan-128855)



SMS - Parę pytań - malpa2 - 11-02-2016 15:02

Cześć, wracam do smsów po przerwie i mam parę pytań:

1. Który serwis jest największy i najlepszy? eForsa, Leadmore czy jeszcze jakiś?

2. Na którym serwisie może zarabiać na real contencie? W sensie że jest np program, gdzie mozemy ustawić że jesli ktoś wyśle smsa to przenienie go na stronę, gdzie dostanie to czego chce? Albo gdzie coś w stylu PPA, ktoś wysyła Sms i ma możliwość pobrania pliku Smile?

3. Na którym serwisie są odnowienia za sms premium i sms suby, jednym słowem gdzie jest szansa zarobić najwięcej, bo pewnie są takie serwisy słabe co nie płacą za odnowienia tylko dają nam kase za 1 leada, a następne już tylko do własnej kieszeni.


RE: SMS - Parę pytań - NieWiemNic24 - 16-02-2016 16:51

Ja ci proponuję według mnie program firesub Wink Jak coś gg 28458407


RE: SMS - Parę pytań - komorxd - 16-02-2016 17:05

1. Największy z sub sms to leadmore a sms premium to hotcash moim zdaniem.

2. Chyba Eforsa, hotcash, nie wiem czy nie wszystkie mają jakiś program z real content

3. Tutaj nie wiem, ale z tego co widać na forum to najlepsze serwisy to leadmore, hotcash, leadmore coraz więcej osób, kiedyś eforsa teraz nie wiem.