Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pisanie tekstów na zlececenie copywriter - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pisanie tekstów na zlececenie copywriter (/Temat-Pisanie-tekstow-na-zlececenie-copywriter-128823)



Pisanie tekstów na zlececenie copywriter - natuu6nitka - 10-02-2016 23:20

Witajcie,
Szukam stron (podobnych do textbookers) gdzie mogę zacząć zarobek jako copywriter.


Macie jakieś sprawdzone strony? Mogłabym prosić link?


RE: Pisanie tekstów na zlececenie copywriter - szykiryki - 11-02-2016 14:13

Z mojej strony, a sama pracuje jako copywriter na etacie i umowie, najbardziej oplacalne jest nawiazanie wspolpracy bezposrednio z agencja interaktywna (jest ich w pl mnostwo i wlasciwie ciagle jest zapotrzebowanie na pisarzy).
Gieldy tekstow wszelkiego rodzaju to dla mnie czysty wyzysk. Od 3 lat nie pisze za mniej niz 4,50 zl/1000 zn zwyklego precelka, a wiem, ze wciaz sa "murzyni", ktorzy takie teksty napisza za 1-2 zl i wlasnie na nich glownie bazuja tego typu portale.

Moja rada- google i sporzadzenie sobie listy co najmniej 50 agencji, stworzenie malego portfolio z juz napisanych tekstow (najlepiej rozbieznych tematycznie np. stylizacja paznokci i elementy dachowe). Wyslanie maila, rowniez w momencie kiedy firmy aktualnie nie szukaja pracownikow. Nawet wspolpraca z doskoku bezposrednio z agencja, jest bardziej oplacalna... A jak sie sprawdzisz, ze zleceniami i stala umowa nie bedzie problemu. Pozdro


RE: Pisanie tekstów na zlececenie copywriter - NieWiemNic24 - 16-02-2016 16:53

Ale jest jakaś konkretna strona, gdzie można wycisnąć po kilka złotych za tekst i jest dużo dostępnych tekstów a nie jeden na miesiąc


RE: Pisanie tekstów na zlececenie copywriter - full2000 - 08-03-2016 12:41

@[natuu6nitka] wysłałem Ci na pw serwis podobny do textbookers Smile


RE: Pisanie tekstów na zlececenie copywriter - Pan Inwestor - 08-03-2016 13:57

Zainteresuj się również GoodContent


RE: Pisanie tekstów na zlececenie copywriter - helix - 30-12-2016 20:57

Jestem zainteresowany pisaniem tekstów bez żadnych inwestycji czy posiadanie jakiś żetonów żeby można było sprzedać tekst, szukam jakieś wypłacane strony i sprawdzonej. Pisać na pw