Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na stronach (i nie tylko) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie na stronach (i nie tylko) (/Temat-Zarabianie-na-stronach-i-nie-tylko-128808)



Zarabianie na stronach (i nie tylko) - bloger - 10-02-2016 20:16

Witajcie :-)

Od kilku lat zarabiam dzięki internetowi (i to zarówno w przypadku "tradycyjnej" pracy, jak i rozmaitych "różności"). Próbowałem większości sposobów - klikanie, strony, programy partnerskie, hyipy... I na jednej części udało mi się fajnie zarobić, a na drugiej tylko stracić czas (a na trzeciej - szczególnie Trafficmonsoon - tracę ostatnio nerwy Big Grin). Wszystko jednak przekłada się na jakieś doświadczenie, więc nie żałuję.

Obecnie - oprócz normalnej pracy - zarabiam przede wszystkim na programach partnerskich, ale cały czas szukam różnych strzałów. ;-) Zastanawiałem się co ciekawego mógłbym pisać w dzienniku, żeby miało to dla wszystkich - w tym dla mnie - sens i zdecydowałem się na opis zarabiania na stronach poprzez sprzedaż linków, bo chociaż w ciągu ostatnich kilku lat stawki za to poleciały ogrooooomnie (podobnie jak niektóre serwisy), to jakby nie patrzeć, niektóre z nich nieprzerwanie, od kilku lat generują mi stały dochód (nieduży, ale za to comiesięczny).

No i plan jest taki, aby ten dochód zwiększyć. :-)


RE: Zarabianie na stronach (i nie tylko) - full2000 - 11-02-2016 22:05

Mądrze piszesz, to będzie konkretny dziennik, powodzenia ! Smile


RE: Zarabianie na stronach (i nie tylko) - Czaq - 11-02-2016 22:18

Życzę powodzenia!


Zarabianie na stronach (i nie tylko) - Artinesse - 05-02-2018 15:00

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.