Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak usunąć datę dodania komentarza? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Jak usunąć datę dodania komentarza? (/Temat-Jak-usunac-date-dodania-komentarza-128735)



Jak usunąć datę dodania komentarza? - mikolaj90 - 09-02-2016 15:45

Siemanko,

Wiem, temat jest jeden na forum ale u mnie niestety nie działa.

Zainstalowałem 2 wtyczki, którą mają niby usunąć datę dodania komentarza ale to nic nie pomaga! W kodzie również dałem do style.css kod: .commentmetadata { display:none;} i nic to nie pomogło.

Da się coś jeszcze zrobić?


RE: Jak usunąć datę dodania komentarza? - ShooterOs - 12-02-2016 11:28

No w sumie poniżej jest kilka sposobów. Ale zaznaczam że jest to igranie z ogniem. Jeden błąd i posypie się wordpress więc lepiej jak będziesz coś kombinował to zrób sobie kopię zapasową plików i bazy danych. http://zarabiam.com/pirate.swf/jak-usun%C4%85%C4%87-dat%C4%99-dodania-komentarzy-w-wordpress-t4939/

Ogólnie to problem dalej będzie taki że jak ci się uda to wystarczy jakaś aktualizacja aby to się posypało . Lepiej nie majstrować z datą komentarzy.

Samą metodę testowałem ja kilku stylach i udało się tylko na jednym. Podobnie jak edytujesz php wordpressa to aktualizacja i będzie problem, albo się całość posypie. Pozdrawiam
Xpokerface


RE: Jak usunąć datę dodania komentarza? - surfer0700 - 15-02-2016 12:08

(09-02-2016 15:45)mikolaj90 napisał(a):  Zainstalowałem 2 wtyczki, którą mają niby usunąć datę dodania komentarza ale to nic nie pomaga! W kodzie również dałem do style.css kod: .commentmetadata { display:none;} i nic to nie pomogło.

To może:
Kod:
.commentmetadata { display:none!important;}


impreza