Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
vShare oraz Zalukaj.tv - ma ktoś wyjaśnienie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: vShare oraz Zalukaj.tv - ma ktoś wyjaśnienie? (/Temat-vShare-oraz-Zalukaj-tv-ma-ktos-wyjasnienie-128652)



vShare oraz Zalukaj.tv - ma ktoś wyjaśnienie? - Been To Hell - 08-02-2016 08:21

Witam, nie jestem pewien pewnej rzeczy więc się pytam. Serwis zalukaj.tv pozwala użytkownikom na wrzucanie seriali/filmów. Wrzucasz na vshare.io, potem podajesz link na zalukaj i twój odcinek/film mogą widzieć inni. Tylko, że teraz mam małe pytanie. Bo vshare płaci za wyświetlenia wrzuconych przeze mnie filmów. Czy nie jest to czasem tak, ze jak ktoś wyświetli go na zalukaj to vshare zlicza mi to wyświetlenie, czy zalukaj kradnie i remotuje z mojego konta vshare na swoje i dopiero wpuszcza na zalukaj?


RE: vShare oraz Zalukaj.tv - ma ktoś wyjaśnienie? - MilanFan - 08-02-2016 11:11

Nie ważne jak to jest, ważne, że nic tam nie zarobisz, bo vShare nie wypłaca zarobionych BTC.


RE: vShare oraz Zalukaj.tv - ma ktoś wyjaśnienie? - Been To Hell - 08-02-2016 12:44

(08-02-2016 11:11)MilanFan napisał(a):  Nie ważne jak to jest, ważne, że nic tam nie zarobisz, bo vShare nie wypłaca zarobionych BTC.

Więc dziękuję za odpowiedź. Znasz może inny upload, który płaci za wyświetlenia na PayPala?


vShare oraz Zalukaj.tv - ma ktoś wyjaśnienie? - Artinesse - 28-02-2018 21:56

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.