Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Musze wylac swoją flustracje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Musze wylac swoją flustracje (/Temat-Musze-wylac-swoja-flustracje-128475)

Strony: 1 2 3


RE: Musze wylac swoją flustracje - szykiryki - 05-02-2016 15:56

Hybridku, babki nadają się przede wszystkim do ogarniania facetów. Zwłaszcza takich 'sFlustrowanych' Smile
Amerykańscy naukowcy dowiedli również, że zbyt długa wstrzemięźliwość seksualna może sprzyjać problemom alkoholowym i niewydolności finansowej.


RE: Musze wylac swoją flustracje - xaxaxa - 05-02-2016 16:02

idz do normalniej roboty


RE: Musze wylac swoją flustracje - twardy - 05-02-2016 16:06

(05-02-2016 15:56)szykiryki napisał(a):  Hybridku, babki nadają się przede wszystkim do ogarniania facetów. Zwłaszcza takich 'sFlustrowanych' Smile
Amerykańscy naukowcy dowiedli również, że zbyt długa wstrzemięźliwość seksualna może sprzyjać problemom alkoholowym i niewydolności finansowej.

Bylem pewny, ze nie majac kobiety ma sie wiecej pieniedzy Big Grin


RE: Musze wylac swoją flustracje - szykiryki - 05-02-2016 17:15

Chlopcy, pozostaje mi jedynie wspolczuc z powodu napotykanych na Waszej drodze niewiast WinkWinkWink.
Moze celujcie w inny target niz 15-17? Tongue

@xaxaxa, normalna robota?! Daj spokoj. Chodze codziennie-nie polecam.
Moze wez kredyt?


RE: Musze wylac swoją flustracje - daniel42na - 05-02-2016 17:28

Wez kredyt i wpłać na trafficmonsoon.


RE: Musze wylac swoją flustracje - jarekxD - 05-02-2016 17:50

Zacznij kraść, a jak coś to usprawiedliwiaj się kleptomanią.

ps. Po prostu myśl pozytywnie Wink Powtarzaj sobie 3-5 razy dziennie, że jesteś pracowity, że będzie dobrze, aż w końcu podświadomość zacznie działać. Wywal złe myśli, jesteś przecież zwycięzca.


RE: Musze wylac swoją flustracje - szykiryki - 05-02-2016 19:53

Sad Pliska, nie wrzucaj mnie do jednego worka z tymi materialistycznymi dziewojami!

Cóż, pozostaje mi cieszyć się, że faceta swojego życia poznałam w momencie kiedy do szczęścia wystarczał kawałek pizzy i shake (towary kupowane na zmiane Tongue)


RE: Musze wylac swoją flustracje - explrlz - 05-02-2016 20:19

@[szykiryki] ma racje. Wszystko zależy od tego z jaką kobietą się zwiążesz. Ja ze swoją już jestem ponad rok i nie zauważyłem większego uszczuplenia finansowego, a mógłbym nawet powiedzieć, że pomaga mi podejmować decyzje inwestycyjne na które sam bym się nie odważył, bo zwyczajnie bym się bal.

A wnosząc cos do wątku to stary musisz wstać i zacząć inaczej zarabiac. W tamtym roku 4/5 moich stron otrzymało filtra od google i zarobki z kilku tys zlotych spadły drastycznie. I co mialem sie poddać? Oczywiscie że nie. Kupilem nowe domeny, zaczałem pozycjonowanie i powoli wracam do formy wiec wiem że sie da Smile


RE: Musze wylac swoją flustracje - szykiryki - 05-02-2016 20:26

Bidbar, podsumowując. Znajdź sobie laskę.
Dzięki niej zapomnisz o aktualnych problemach, bo każdego dnia będą pojawiać się setki kobiecych "mini-tragedii" Wink

Jesli nie- propozycja Daniela najtrafniejsza- 100k kredytu, wplata na hyip i bailando!


RE: Musze wylac swoją flustracje - Kickster - 05-02-2016 20:38

Problem to jest jak fura Ci sie zatarła, wypłata za 3 tygodnie, jest srodek zimy, a Ty masz 25km do roboty, mieszkasz na wiosze zabitej dechami z jedenym autobusem na dzien. Wiec albo chodzisz z buta, albo strzelasz se w łeb #potwierdzoneinfo

Kazdy ma gorsze okresy w zyciu, bądź chłop. Pomysl ze masz pieniadze na to lozko ktore sie spoznia, ze masz telefon do ktorego nie masz ladowarki, ze masz dostep do neta by opowiedziec o tym na forum itd. Wielu tego nie ma i być może mieć nie będzie.