Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Linki do Twojej witryny (Pytanie) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Linki do Twojej witryny (Pytanie) (/Temat-Linki-do-Twojej-witryny-Pytanie-128356)



Linki do Twojej witryny (Pytanie) - kukiz87 - 03-02-2016 10:36

Witam , jakieś 2 tyg temu zakupiłem sobie na allegro ok 15 profili z wysokim pagerank , zlecenie zostało wykonane , oczywiście dostałem raport ze zlecenia czyli wszystkie miejsca gdzie zostały dodane moje linki faktycznie te strony maja wysoki pr , ale w search console nie pokazuje mi tych linków do mojej witryny , a moja strona stoi w miejscu w google tak jakb była bez zmian , czy jakiś czas musi minąć kiedy mi to pokaże i strony podskoczy ? jednak gdy sam dzialałem w ten sposob dodawałem swoje wpisy na fora Z wysokim pr bardzo szybko pokazywało to w search console i było widać że storna pnie się w góre a tutaj nic , a od zakończenia zlecenia mineło juz prawie 2 tyg


RE: Linki do Twojej witryny (Pytanie) - Rogaal - 03-02-2016 14:52

Witam.

@kukiz87 - search console nie zawsze tak szybko aktualizuje linki. Sprawdź czy one w ogóle są zaindeksowane. Jak nie są zaindeksowane to znaczy, że Google ich nie widział jeszcze...

Warto je podlinkować.