Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Min 5$ na paypal za darmo - Giving Assistant - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Min 5$ na paypal za darmo - Giving Assistant (/Temat-Min-5-na-paypal-za-darmo-Giving-Assistant-128287)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Min 5$ na paypal za darmo - Giving Assistant - adamsonm - 05-12-2016 02:57

11/23/2016 You made a $5.00 bonus for referring someone.

Wie ktoś czemu 28 listopada nie otrzymałem wypłaty? Smile Zaznaczone automatyczne wypłacanie na PP

5$ wisi w current earnings


RE: Min 5$ na paypal za darmo - Giving Assistant - Rakim69.rg - 05-12-2016 15:19

Po jakim czasie od zakupu dostajemy informacje odnośnie "pending"? - Bo zrobiłem wyszło tak jak w poradniku i cisza i na stronce i na @, ciągle only to 5$ :/

Wysłane z mojego CUBOT_NOTE_S przy użyciu Tapatalka


RE: Min 5$ na paypal za darmo - Giving Assistant - adamsonm - 05-12-2016 17:27

Czasem od razu wchodzi do Pending, czasem nie. Jeśli po 14 dniach dalej będziesz miał w Pending 0.00 uderzasz na czat, podajesz dane zakupu (numer zamówienia, sklep, kwota zakupu z wysyłką, data zakupu) i ręcznie Ci nabijają.


RE: Min 5$ na paypal za darmo - Giving Assistant - Rakim69.rg - 05-12-2016 19:57

Okej, dzięki za info Smile

Wysłane z mojego CUBOT_NOTE_S przy użyciu Tapatalka


RE: Min 5$ na paypal za darmo - Giving Assistant - Rakim69.rg - 12-12-2016 01:44

Ponad 7 dni i zwrotu brak, wyskrobałem wiadomość, ciekawe co z tego wyjdzie

Wysłane z mojego CUBOT_NOTE_S przy użyciu Tapatalka


RE: Min 5$ na paypal za darmo - Giving Assistant - adamsonm - 12-12-2016 03:28

zapewne odpowiedź, żebyś napisał po 14 dniach z danymi zakupu Smile


RE: Min 5$ na paypal za darmo - Giving Assistant - dabex - 15-12-2016 18:06

Zapisałem się z 1 posta z refa ale nie dostałem 5$ na konto i czy oferta dalej aktualna dla nowych ? czy mam pisać do nich o dodanie czy szkoda czasu ?


RE: Min 5$ na paypal za darmo - Giving Assistant - bloger - 17-12-2016 20:38

Pisać, raczej bez problemu dodadzą ręcznie (chociaż ktoś ze znajomych kiedyś trafił na osobę z supportu, która kazała założyć nowe konto).


RE: Min 5$ na paypal za darmo - Giving Assistant - Rakim69.rg - 18-12-2016 16:13

Napisałem z pytaniem co z moim zwrotem itd i odpisali lecz poprosili o przedstawienie screenów potwierdzające zakup itd, wysłałem 4 i od tego momentu cisza, ponowna próba kontaktu z supportem 0, cashbacku równeż brak Wink - ten Miesiąc jest chyba moim najgorszym jak do tej pory, co do zwrotów gotówki i inwestycji :/

Wysłane z mojego CUBOT_NOTE_S przy użyciu Tapatalka


RE: Min 5$ na paypal za darmo - Giving Assistant - tomaszo704 - 18-12-2016 22:45

Ja swojego cashbacka dostałem po miesiącu, także potrzeba czasu. A odnośnie wypłaty to jeszcze czekam na przejście z pending. Jeżeli chat nie pomoże po 2 tyg, proponuje dalej czekać :-) Ja już traciłem nadzieje, że otrzymam cashback, po czym dostałem maila z postępami