Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Min 5$ na paypal za darmo - Giving Assistant - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Min 5$ na paypal za darmo - Giving Assistant (/Temat-Min-5-na-paypal-za-darmo-Giving-Assistant-128287)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Min 5$ na paypal za darmo - Giving Assistant - ostryy111 - 02-02-2016 00:34

Witam w moim pierwszym poradnikuBig Grin Chciałbym zaprezentować wam serwis Giving Assistant.

Serwis oferuje:
- 5$ na START za rejestracje z Refflinka (minimalna kwota wypłaty to 5,01$, więc trzeba cokolwiek kupić)
- 6% (było 12%) zwrotu kosztów zakupu na serwisie GEARBEST (takie coś jak Aliexpress)
- 3% standard cash back, 7% on Fashion, 5% on Electronics, 3% on Phones and Tablets - BANGGOOD

- 6% w Aliexpress + 5$ bonusu od zakupu za minimum 10$ dla nowych użytkowników!
REJESTRACJA W SERWISIE

1)Wchodzisz poprzez link (mój refflink (dzięki niemu dostaniesz 5$): KLIK
Zwykły(nie dostaniesz 5$) Sad : Klik
Upewnij się, że twój AdBlock, Ghostery lub inne dodatki blokujące reklamy są wyłączone, najlepiej użyj trybu Incognito w przeglądarce.
[Obrazek: image.jpg]
Najlepiej zarejestrować się na maila którego mamy na PayPal. Następnie wpisujemy hasło i wszystko. Smile

2) Następnie sprawdzasz czy na koncie dostępne jest 5$, zakładka account.
[Obrazek: image.jpg]

3)Dokańczasz wypełnianie profilu w settings. Wpisujesz imie, nazwisko, adres paypal, zaznaczasz czy chcesz przeznaczać kasę na organizacje charytatywne czy dla siebie, i na koniec klikasz na ikonkę PP weekly payments Smile

ZAKUPY (w Gearbest) (albo na Banggood, robi się tak samo)

1) Włączasz nową kartę w trybie incognito, wyłączasz adblocka, ghostery itp. Logujesz się na stronie GivingAssistant - po zalogowaniu na górze wpisujesz nazwę sklepu:
[Obrazek: image.jpg]
I klikasz w SHOP NOW w prawym górnym rogu.

2) Robisz zakupy w Gearbest, możesz kupić coś taniego, tutaj lista przykładowych tanich rzeczy Big Grin - http://www.gearbest.com/radio-control-c_11302/?odr=low2high&odr_value=1 (może być na swoje konto, nie musisz zakładać nowego). Płacisz poprzez PayPal.

3) Po pewnym czasie (czasem parę godzin, ale do 7 dni) po zalogowaniu się do GA - otrzymasz informację o naliczonym cashbacku. Przesyłają także maila z gratulacjami oraz informacją Smile

4) Kwota z cashbacku oczekuje w 'Pending Earnings' i trwa to od 15 do 60 dni. Ponoć kiedyś dawali od razu, ale coś się zmieniłoSmile

W razie problemów piszcie do Supportu, jest bardzo pomocny i chętnie rozwiązuje sprawy związane z bonusem 5$ jak i problemów samym cashbackiemSmile

REFFLINKI
Każdy zarejestrowany z refflinka dostaje 5$, jak i osoba z której linka się zarejestrowała również. Smile A więc jest do dość opłacalneSmile

Mam nadzieję, że poradnik się przydaSmile
Dzięki temu możemy kupić produkt warty 6$ za nieco ponad 0,8$Big Grin

SCREENY Z WYPŁAT:

[Obrazek: giving.jpg]


RE: Zarabiaj na Cashbackach - Giving Assistant - ostryy111 - 05-04-2016 08:38

[Obrazek: giving.jpg]

Dowód zapłaty od Giving Assistant Smile

Strona cały czas płaci, i można zgarnąć praktycznie za darmo 5 dolarów Smile

Zapraszam do rejestracji z mojego refflinka! Smile


RE: Min 5$ na paypal za darmo - Giving Assistant - ostryy111 - 14-04-2016 08:41

[Obrazek: givinng2.jpg]

Kolejna wypłata z Giving Asistant, serwis regularnie płaci! Smile

Dostałem również kilka pytań na priv, na wszystkie odpowiedziałem Smile Jeśli macie kolejne pytania zapraszam do kontaktu! Smile


RE: Min 5$ na paypal za darmo - Giving Assistant - kask56 - 15-04-2016 17:15

Zarejestrowałem się z Twojego reffa, kupiłem i mam pending już ponad dwa miesiące, to normalne?


RE: Min 5$ na paypal za darmo - Giving Assistant - wiezaawieza - 15-04-2016 20:27

Jak zarejestruje się z twojego refa i dam komuś swojego refa (i on się zarejestruje) to będę miał 10$ na koncie ale będą możliwe do wypłacenia czy trzeba coś kupić?


RE: Min 5$ na paypal za darmo - Giving Assistant - ostryy111 - 15-04-2016 21:28

(15-04-2016 17:15)kask56 napisał(a):  Zarejestrowałem się z Twojego reffa, kupiłem i mam pending już ponad dwa miesiące, to normalne?

To normalne, ja miałem również troszkę dłużej niż dwa miesiące, ale potem normalnie przyszło. Ewentualnie możesz do nich napisać, nie powinno być najmniejszego problemu Smile

(15-04-2016 20:27)wiezaawieza napisał(a):  Jak zarejestruje się z twojego refa i dam komuś swojego refa (i on się zarejestruje) to będę miał 10$ na koncie ale będą możliwe do wypłacenia czy trzeba coś kupić?

To znaczy tak, jeśli zarejestrujesz się z mojego refa, oraz kupisz cokolwiek i wypłacą Ci te 5$ + zwrot to dopiero wtedy dostanę 5$ za Twojego refa Smile Czyli abyś miał 5$ z refa, to on musi coś kupić i wypłacić, dopiero wtedy będziesz miał owe 10$ z całości. Ale jeśli będziesz miał na koncie powyżej 5,01$ to myślę, że będziesz mógł je wypłacić.


RE: Min 5$ na paypal za darmo - Giving Assistant - kask56 - 17-04-2016 15:47

Ok, dzięki, to w takim razie czekam Big Grin
Swoją drogą zastanawiam się jaki interes oni mają w tym Cashbackach...


RE: Min 5$ na paypal za darmo - Giving Assistant - ostryy111 - 18-04-2016 07:57

Myślę, że chodzi o programy partnerskie podpisane ze sklepami, oni dostają kasę od sklepów za nagonienie klientów Wink


RE: Min 5$ na paypal za darmo - Giving Assistant - full2000 - 23-04-2016 10:12

Nie kumam... za samą rejestrację nowego użytkownika z reflinku dostaje się $5
i można to potem wypłacać? Przecież to by było nieopłacalne dla serwisu ...


RE: Min 5$ na paypal za darmo - Giving Assistant - ostryy111 - 23-04-2016 12:01

Za rejestrację z refflinku dostaje się 5$, ale wypłata jest od 5,01$ więc chcąc nie chcąc trzeba coś kupić, aby naliczyło jakikolwiek cashback, nawet ten jeden cent. Dopiero wtedy wszystko ląduje w panding i czeka się na wypłate te +-60 dni Smile
Też jest dla mnie zastanawiające jaki profit z tego mają, ale jak widać płacą i to jest najważniejsze Big Grin