Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Boom Gift" proste zarabianie na smartfonie +2$/dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Boom Gift" proste zarabianie na smartfonie +2$/dziennie (/Temat-Boom-Gift-proste-zarabianie-na-smartfonie-2-dziennie-128273)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Boom Gift" proste zarabianie na smartfonie +2$/dziennie - HelixMoney - 17-02-2016 18:18

Napisalem do nich,odpowiedz przyszla po 2 godzinach,ze mieli jakis blad w systemie i w ciagu 24h dostane te 25$ na paypal,ale z tego co widze nadal mam status cancel.No nic czekamy dalej Smile


RE: Boom Gift" proste zarabianie na smartfonie +2$/dziennie - HelixMoney - 18-02-2016 11:24

Kasa dotarla Smile zbieramy dalej Smile


RE: Boom Gift" proste zarabianie na smartfonie +2$/dziennie - michu12345 - 18-02-2016 15:39

No to graty Big Grin szkoda że nie mogę przez vpn tak dobrych ofert znaleźć :/


RE: Boom Gift" proste zarabianie na smartfonie +2$/dziennie - Giorgios - 18-02-2016 16:20

Potrzebujesz dobrego VPN, a nie jakiś tam shit z IP, które są w spamhausie... polecam http://www.nvpn.net używam do tego na USA, UK i jest super wszystko działa jak nalezy!


RE: Boom Gift" proste zarabianie na smartfonie +2$/dziennie - HelixMoney - 18-02-2016 19:37

a wytlumaczcie mi o co chodzi z tym vpnem bo ja nie kumaty Smile

trzeba to jakos instalowac czy jak? Smile mam iphona Smile


RE: Boom Gift" proste zarabianie na smartfonie +2$/dziennie - transsmit - 19-02-2016 01:46

Mam problem. Po włączeniu vpn nie nabija mi punktów. Co mogę zrobić?


RE: Boom Gift" proste zarabianie na smartfonie +2$/dziennie - michu12345 - 20-02-2016 21:20

(18-02-2016 19:37)HelixMoney napisał(a):  a wytlumaczcie mi o co chodzi z tym vpnem bo ja nie kumaty Smile

trzeba to jakos instalowac czy jak? Smile mam iphona Smile

jest to takie połączenie (może być dzięki aplikacji) dzięki któremu aplikacja będzie "myślała" że jesteś np. w USA dzięki czemu będziesz mógł robić oferty dla tego kraju Big Grin
+ zleciłem kolejną wypłatę Huh


RE: Boom Gift" proste zarabianie na smartfonie +2$/dziennie - Natural - 20-02-2016 23:23

mi zawiesza telefon, wywala z apki, telefon mój wariuje czasami resetuje sie co chwile pulpit i robi sie czarny ekran. czasami takze mi sie nie otwierala ona tylko tez czarny ekran. jest potencjał nie powiem ale przez to na chwile obecna wycofalem sie z korzystania apki ( do czasu az moze sobie skoluje jakis nowszy telefon)


RE: Boom Gift" proste zarabianie na smartfonie +2$/dziennie - michu12345 - 21-02-2016 13:14

(20-02-2016 23:23)Natural napisał(a):  mi zawiesza telefon, wywala z apki, telefon mój wariuje czasami resetuje sie co chwile pulpit i robi sie czarny ekran. czasami takze mi sie nie otwierala ona tylko tez czarny ekran. jest potencjał nie powiem ale przez to na chwile obecna wycofalem sie z korzystania apki ( do czasu az moze sobie skoluje jakis nowszy telefon)

Hmm dziwne u mnie wszystko w porządku (miałem kilka problemów z pobranymi aplikacjami ale naprawdę bardzo rzadko
+dodana kolejna wypłatka Big Grin


RE: Boom Gift" proste zarabianie na smartfonie +2$/dziennie - Mati0009 - 21-02-2016 16:14

Poszło z refa, dzięki Smile