Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog - kilka porad - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Bloger, Blogspot i inne blogi (/Forum-Bloger-Blogspot-i-inne-blogi-361)
+--- Wątek: Blog - kilka porad (/Temat-Blog-kilka-porad-128219)



Blog - kilka porad - carahilek - 31-01-2016 23:02

Witam, jestem świeżym członkiem ... ee.. to jest userem tego portalu.

Nigdy nie bawiłem się w zarabianie w internecie, w sumie mało mnie to obchodziło, ale ostatnimi czasy szukam sobie dodatkowego źródła dochodu. Mam zamiar stworzyć bloga o diecie, którą sam napisałem - ma ponad 28 stron(głównie potrawy, które trzeba jeść, jak je robić etc). I teraz takie pytanie - w jaki sposób zamienić moją wiedzę w pieniążki ?Smile Myślałem nad stworzeniem bloga, w którym opisałbym 90 dniowe stosowanie tejże diety (i działa, 25 kg mniej ze 110 do 85 , mam fotki przed i po Smile) i wrzuceniem tejże diety w formę płatności smsem. Tylko pytanie? Starczy darmowy blogspot czy lepiej wykupić własną domenę?

Dzięki z góry za wszystkie porady Smile


RE: Blog - kilka porad - sancte - 01-02-2016 07:53

A myślałeś nad czymś takim, że druga połowa twojego artykułu będzie kosztowała?
Jeśli kogoś wciągnie początek, to i wykupi kolejną dawkę informacji.


RE: Blog - kilka porad - lechoo - 02-02-2016 18:32

Ogólnie zarobienie na diecie nie będzie dużym problemem.
Proponowałbym najpierw własną domenę, hosting i blog na wordpresie.
Co do samego zarabiania to zrobiłbym płatny dostęp do jadłospisu.
Mam jeszcze jeden pomysł, ale może o tym po kontakcie PW