Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co dalej ? - obwieszczenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: Co dalej ? - obwieszczenie (/Temat-Co-dalej-obwieszczenie-128216)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Co dalej ? - obwieszczenie - zuhsm.pl - 31-01-2016 22:27

Witajcie, jak wiecie sprzedałem serwis. Głównym powodem sprzedaży był brak czasu. Spędziłem z Wami 2,5 roku, mam listę ponad 50 kontaktów gg, plan co do serwisu był inny, no ale...

Uchylę rąbka tajemnicy i napiszę że najprawdopodobniej nowym właścicielem serwisu jest kobieta, na pewno zadba o Was lepiej niż ja. Mam nadzieję że pomożecie w stworzeniu najlepszego serwisu w Polsce.

Jutro z samego rana zajmuję się nagrodami, prześlę to co jest na miejscu i zamówię to co zaległe, na pewno nikt nie zostanie oszukany.

Od dziś zostanę aktywnym użytkownikiem Firegifts Smile mam nadzieję że będę mógł. Punkty sobie oczywiście wyzeruję Smile

Pozdrawiam
zuhsm


RE: Co dalej ? - obwieszczenie - Hajtowy - 31-01-2016 22:32

Miło było, szkoda że sprzedałeś serwis... Smile
Miejmy nadzieję, że nie upadnie a będzie dalej się rozwijał Tongue


RE: Co dalej ? - obwieszczenie - Matheo249 - 31-01-2016 22:32

Kobieta admin, będzie ciekawie Big Grin Zuhsm dzięki za wszystkie nagrody, mam nadzieję, że nowa administratorka dobrze poprowadzi serwis Smile


RE: Co dalej ? - obwieszczenie - Kryspin - 31-01-2016 22:35

raz byłodobrze raz źle Smile ale każda nagroda była u mnie Smile szkoda trochę Sad ale co mnie nie zabije to mnie wzmocni Tongue czekam na 2 nagrody Tongue


RE: Co dalej ? - obwieszczenie - BartekP - 31-01-2016 22:49

oby nie było resetu punktów Big Grin


RE: Co dalej ? - obwieszczenie - krzysio16 - 31-01-2016 22:56

No to zuhsm dzięki ci za nagrody, za dobry kontakt przez Mail i Gadu. Za to ze udało ci się zmienić FG na taki jak teraz jest chociaż stary layout tez był okej ale teraz jest o wiele lepiej Smile Mam nadzieje ze nowa Właścicielka da rade trzymać ten serwis cały czas bo według mnie to Najlepszy jaki jest Smile Dziękuję ci jeszcze raz Smile

Wysłane z mojego SM-G355HN przy użyciu Tapatalka


RE: Co dalej ? - obwieszczenie - ged321 - 01-02-2016 19:15

Strona nie działa bo są reformacje?


RE: Co dalej ? - obwieszczenie - Matheo249 - 01-02-2016 19:26

Chyba przenoszą się na nowy serwer.


RE: Co dalej ? - obwieszczenie - karol9919 - 01-02-2016 21:25

Co jeśli zakupiłem fire premium wczoraj?


RE: Co dalej ? - obwieszczenie - kera123 - 02-02-2016 11:26

możecie się zalogować na konto FG ?