Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik z subami i premium od MNWS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik z subami i premium od MNWS (/Temat-Dziennik-z-subami-i-premium-od-MNWS-128179)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - paweuq - 07-02-2016 19:50

Dzień 6,7


Dzień 6 i 7 to były dni zbierania rekordów oraz innych rzeczy potrzebnych do realizacji! Zebrałem ich bardzo dużo Big Grin Ale wciąż za mało, by mnie zadowolić, jednakże jutro rozpoczynam realizacje, i za 2-3 dni pokaże wam moje wyniki mam nadzieje, że bedzie się czym chwalić Tongue . Niestety przez te dni nic nie wpadło więc stan konta pozostał taki jaki był wcześniej. Także bywajcie i zarabiajcie. 5!


Słowo na niedziele Big Grin







RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - paweuq - 09-02-2016 15:32

Dzień 8,9



Kolejne dni i kolejna klapa Sad Cóż tyle godzin poszło na daremno Smile Ponad 15 godzin przygotowywałem wszystko, i wszystko poszło w pi*du raptem kilka wejść. Dni uciekają a mi zostało do zarobienia ponad 500zł. W niecałe 3 tygodnie. Wiem, że to dla niektórych do wykonania w jeden dzień, tylko jak na to wpasc.
Chyba jednak wroce do spamu na FB.

Kupie jakiś poradnik do subów. Ktoś coś ma to pisać na PW.







RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - MarioPe - 09-02-2016 15:53

Powodzenia Smile


RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - paweuq - 10-02-2016 20:06

Dzien 10


Wpadłem na kolejna nisze Xpokerface mam nadzieje ze lepsza niz poprzednia xD Jutro tworze zaplecze piatek relizacja Big Grin Beng!

Kiedys sie uda wpaść na tą niszę która bedzie znosić złote jaja Big Grin

Nic nie zarobiłem wiec nie bede wciaz tych samych kwot podawał Big Grin


bekabekabekabekabekaimprezaimprezaimprezaimprezaimprezaHuhHuhHuhHuh

Ludzie bawta sie!





RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - paweuq - 13-02-2016 12:43

Dzień 11,12,13

Moja osobista nisza którą planowałem została roz***ana przeze mnie. Planuję do niej wrócić w następnym tygodniu, jednak teraz zakupiłem, poradnik od bartik123 i już zabieram się za realizację pierwszych sposobów! Zobaczymy jak to wyjdzie! Wiec do wieczora!



RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - lucass9600 - 13-02-2016 14:10

z ciekawości zajrzałem ,mimo ,że nie zarabiam na SUB SMS Smile Era spamerów z fake aplikacjami , telefonami , bonami ,grami itp. skończyła się , dziwi mnie to ,że znajdują się osoby ,które się na to jeszcze nabierają Tongue ludzie są już wyczuleni na wszystkich "naciągaczy" zgłaszają konta na facebooku Smile jeszcze bardziej dziwi mnie to ,że mimo ,że jest tyle możliwości zarobku i inwestycji są osoby ,które się tym zajmują - naciąganie dzieciaków na płatne sms z kieszonkowego rodziców Tongue

taka sugestia ode mnie ,może by przejść na real content ?


RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - paweuq - 13-02-2016 14:50

@[lucass9600] Szczerze mówiąc troche gryzie mnie sumienie :/ Ale jak jakieś leady wpadają to radość zagłusza sumienie i jakoś to leci. Pragnę zarobić kilka tysięcy i założyć coś swojego. Co? Jakaś sprzedaż na allegro. Wiem jestem w ch*j kreatywny 2 . Ale jak by allegro wypaliło przeszedł bym na jakieś inne metody zarobku, może nawet jakaś własna produkcja czegoś Jerk2Jerk2 jeszcze nie wiem czego Jerk2 ew. stworzenie jakiegoś serwisu internetowego Smile


RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - lucass9600 - 13-02-2016 15:06

no widzisz ,a można zarabiać i nie mieć wyrzutów sumienia Smile Zdaję sobie sprawę ,że 1/2 zarabia tutaj na SUB SMS ,są osoby które zarabiają na real content - oferują coś co istnieje (do takich osób nic nie mam) ,ale są też osoby ,które żerują na ludzkiej naiwności oferując doładowania ,bony ,wypasione telefony (sam czasami zgłaszam takie osoby ,bo szkoda patrzeć na ten spam Tongue ) Internet daje duże możliwości i do zarobku i do edukacji w kierunku zarobku ,więc myślę ,że na bank coś dla siebie kiedyś znajdziesz i zbijesz na tym kokosy Huh Powodzenia Idea


RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - Krechaman - 13-02-2016 16:00

Wrzucasz "Drogę" props, a potem nagle Dżaga xdd Jak rozbieżność stylów.
Nie załamuj się ziom, powodzenia.


RE: Dziennik z subami i premium od MNWS - paweuq - 13-02-2016 16:23

@[Krechaman] Dzaga to tak dla jaj beka beka Nie słucham tego, zabłądziłem na YT wiec to wrzuciłem Big Grin Ale fakt faktem róznej muzyki słucham nawet klasycznej moj ulubiony kawałek to Vivaldi - Spring Heart Poezja