Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
O dwóch zaufanych ankietach online - Wideo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: O dwóch zaufanych ankietach online - Wideo (/Temat-O-dwoch-zaufanych-ankietach-online-Wideo-128145)



O dwóch zaufanych ankietach online - Wideo - michael55910 - 30-01-2016 14:35





P.S.
Dajcie znać jak podoba Wam się wideo od strony technicznej.


RE: O dwóch zaufanych ankietach online - Wideo - veronicasenpai - 02-03-2016 01:53

Zarejestrowałam się na obu stronkach.
Na razie ankiet nie ma, ale mam nadzieję, że wkrótce to ruszy.
Filmik od strony technicznej bardzo mi się podoba Smile
Jest przejrzysty i tłumaczy wszystko dokładnie.


RE: O dwóch zaufanych ankietach online - Wideo - Fox90 - 02-03-2016 11:01

Kiedyś natrafiłem na ten filmik no i założyłem konta, po 1,5 miesiąca czasu na Pentagon miałem jedną ankietę na Bo zero, strata czasu, jest wiele innych portali z ankietami gdzie są one dosyć regularnie czyli raz na dzień a nawet częściej.


RE: O dwóch zaufanych ankietach online - Wideo - Michas303 - 02-03-2016 12:55

Podczas rejestracji podawać prawdziwe dane typu data urodzenia, czy się "postarzać"?


RE: O dwóch zaufanych ankietach online - Wideo - veronicasenpai - 02-03-2016 15:17

Czyli generalnie nie ma co liczyć na wiele?


RE: O dwóch zaufanych ankietach online - Wideo - michael55910 - 04-03-2016 21:05

(02-03-2016 01:53)veronicasenpai napisał(a):  Filmik od strony technicznej bardzo mi się podoba Smile
Jest przejrzysty i tłumaczy wszystko dokładnie.

Dzięki Smile

(02-03-2016 11:01)Fox90 napisał(a):  Kiedyś natrafiłem na ten filmik no i założyłem konta, po 1,5 miesiąca czasu na Pentagon miałem jedną ankietę na Bo zero, strata czasu, jest wiele innych portali z ankietami gdzie są one dosyć regularnie czyli raz na dzień a nawet częściej.

Rzeczywiście, trochę za szybko pozytywnie oceniłem "BO!-Panel", ostatnio często odrzucają mnie z ankiet, irytujące to bardzo.
Natomiast jeśli chodzi o Pentagon, to należy brać pod uwagę niewielką ilość czasu poświęconego na wypełnienie ankiety. Ostatnio dostałem pełną ilość punktów, mimo że w pierwszym pytaniu zaznaczyłem "Raczej się nie interesuję" i po tym ankieta się zakończyła. Pentagon należy traktować raczej jako coś dodatkowego, a nie jako źródło szybkiego zarobku. Ale ogólnie masz rację - ankiety pojawiają się rzadko.

(02-03-2016 12:55)Michas303 napisał(a):  Podczas rejestracji podawać prawdziwe dane typu data urodzenia, czy się "postarzać"?

Spokojnie można na prawdziwe dane. Chyba, że masz mniej niż 13 lat, to wtedy nie ryzykowałbym i trochę się zawyżył wiek.

(02-03-2016 15:17)veronicasenpai napisał(a):  Czyli generalnie nie ma co liczyć na wiele?

Trzeba to traktować raczej jako płatne hobby, a nie pracę. I to w sumie całkiem dobrze płatne, jeśli brać pod uwagę stosunek poświęcanego czasu do uzyskiwanych pieniędzy.