Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
YSENSE (dawne CLIXSENSE) pierwsze kroki (/Temat-YSENSE-dawne-CLIXSENSE-pierwsze-kroki-128112)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - Xanter98 - 07-01-2018 00:59

Masz 19 lat, pewnie nie potrzebujesz kasy na teraz. Zajmij się czymś co w przyszłości Ci zaprojektuje, naucz się robic/pozycjonować strony, rozwijać social media. W clixsense nauczysz się tylko wypełniać ankiety tak, żeby Cię przyjmowali Tongue

Taki mały Exclamation


CLIXSENSE pierwsze kroki - headhunterz - 09-01-2018 19:26

Mi dziś wpadła ankieta za 2.17$ takze da się coś tam poklikać.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - arielbtc90 - 20-04-2018 10:58

Chyba już nie ma dziennego bonusu, jeśli się mylę nie widzę go...


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - dario1243 - 20-04-2018 16:33

W sumie polecam tę stronę, ale pod dłuższym czasie inwestujcie tą kasę w inne strony wtedy można pójść na zysk ja pierwsze 106 $ stamtąd miałem zainwestowałem i trochę swojego wkładu dałem i obecnie mam 1867 $ w obiegu i zwrot w wysokości ok. 3$ dziennie, może i mał bo czasem 1 $ nawet, ale nie zmienię inwestycji, bo jak narazie ani centa nie straciłem. Ale tak tą stronę polecam.


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - wrzochal11 - 21-04-2018 12:24

@up
Polecasz inwestowanie w programy oparte na schemacie Ponziego (tzw. piramidy finansowe). Mam nadzieje, że zdajesz sobie sprawę z tego jak ogromne jest tutaj ryzyko? Dopóki tych pieniędzy nie masz w swoich rękach to nie masz nic..


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - Caevar - 26-04-2018 08:40

Ja tam szczerze mogę polecić Clixsense, jak dla mnie bardzo rzetelna strona, a i codziennie jestem w stanie wypełnić tam przynajmniej jedną ankietę. Duże pieniądze z tego nie są, ale zawsze coś tam wpadnie.


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - m1kie - 21-05-2018 23:38

Ja rowniez moge polecic clixsense, w mlodosci duzo tam robilem, malo tego moj "inwestor" bo tak nazywam osobe, z ktorej refa tam sie znalazlem zafundowal mi premium na rok, niestety chyba nie udalo sie tego zwrocic Sad. Duzo pisalismy na skype, niestety kobieta nie znala angielskiego i doslownie robila to przez translator, w kazdym razie w swojej ekipie miala ponad 1000 osob, cos okolo 25k dolarow wyplacone i ciagle roslo, ciekawe jestem jak jej sie teraz powodzi.


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - lighter18 - 17-07-2018 18:26

Mały problem, znajoma zarejestrowała się z mojego "Afilliate Link", który widzę od razu po zalogowaniu, ale nie mam jej na liscie poleconych? Czy trzeba jakis czas odczekać? A może zrobiła cos nie tak?


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - wrzochal11 - 18-07-2018 19:08

Być może zrobiła coś nie tak, ciężko stwierdzić. Też kiedyś, kiedyś miałem taką sytuacje w ClixSense. Niestety trzeba było napisać do supportu.
W takim razie właśnie znajoma musi napisać do suportu i poprosić o przepisanie. Musi oczywiście podać Twoje ID, wtedy "ręcznie" zostanie przepisana do Ciebie. Niestety, też bonusu 2$ nie będzie - mówię o tym bonusie, który się dostaje gdy ktoś zarobi $5. Jednak, po przepisaniu, oczywiście procent od jej zarobków będziesz otrzymywał


RE: CLIXSENSE pierwsze kroki - Grabek04 - 18-07-2018 22:17

A tych na dole co są cały czas nie można wypełniać czy jak?