Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmiana regulaminu paypal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Zmiana regulaminu paypal (/Temat-Zmiana-regulaminu-paypal-128067)



Zmiana regulaminu paypal - joahim2343 - 29-01-2016 10:27

Od 23 stycznia 2016 r. następuje zmiana regulaminu pay pal, będzie ona udostępniać agencją w tym Polsce nasze informacje o kontach. I tu rodzi się pytanie, czy skarbówka zapuka do naszych drzwi??


RE: Zmiana regulaminu paypal - Bitcoinowymaniak - 29-01-2016 10:42

Ja mam konto na wogule inne dane adres zmyslilem, imie i nazwisko rowniez.
Co prawda nie mozna wtedy powiazac konta paypal z bankiem ale ja mam inny system.
Przelewam pieniadze na paypal kolegi i on przelewa do banku.Puzniej idziemy do bankomatu i gotowe.
Wole w internecie nie podawac prawdziwych danych ze wzgledu na takie sytuacje.
Skarbowka sie przypierdzieli wiadomo ze oni zawsze do pieniazkow pierwsi.Pozdrawiam.


RE: Zmiana regulaminu paypal - twardy - 29-01-2016 11:18

@joahim2343

W regulaminie paypala od dawien dawna jest, ze musza takie dane podawac, chociazby skarbowce...

@Bitcoinowymaniak

Big Grin nie wiem kto jest bardziej "mondry", ty czy kolega. Czy kolega od tych pieniedzy, ktore dla ciebie wyplaca odprowadza podatek?


RE: Zmiana regulaminu paypal - mikuss - 29-01-2016 11:22

(29-01-2016 11:18)twardy napisał(a):  @Bitcoinowymaniak

Big Grin nie wiem kto jest bardziej "mondry", ty czy kolega. Czy kolega od tych pieniedzy, ktore dla ciebie wyplaca odprowadza podatek?

obaj jednakowo udani
jak go będą chcieli dorwać to po ip dojdą - fake dane nic tutaj nie dadzą Tongue plus niezweryfikowane konta lubią szybko blokować i środki na 180 dni Big Grin
kolega na 99,99% podatku nie odprowadza od swoich czy kolegi więc jak jego dojdą dostanie za swoje i nie swoje "nagrodę" Tongue
aktualizacja jest bardziej pod kątem sprzedawców mających paypal w ofercie metod płatności pod kątem zapowiadanego i wdrażanego podatku obrotowego


RE: Zmiana regulaminu paypal - joahim2343 - 29-01-2016 19:33

(29-01-2016 10:42)Bitcoinowymaniak napisał(a):  Ja mam konto na wogule inne dane adres zmyslilem, imie i nazwisko rowniez.
Co prawda nie mozna wtedy powiazac konta paypal z bankiem ale ja mam inny system.
Przelewam pieniadze na paypal kolegi i on przelewa do banku.Puzniej idziemy do bankomatu i gotowe.
Wole w internecie nie podawac prawdziwych danych ze wzgledu na takie sytuacje.
Skarbowka sie przypierdzieli wiadomo ze oni zawsze do pieniazkow pierwsi.Pozdrawiam.

nie zdziw się jak pewnego pięknego dnia zablokują Twoje konto wraz z kontem znajomego , do wyjaśnienia.... znam to z własnego doświadczenia.... A po drugie jak US się doczepi, to Twój kolega będzie miał prze...rane


RE: Zmiana regulaminu paypal - mamrocik - 29-01-2016 21:36

Koledzy Cool, dzwoniłem do paypala ostatnio dosyć często z pewnych powodów Lol .
Zapytałem się odnośnie urzędu skarbowego.
Wszystko cacy,
Paypal udostępni informacje jeśli zostanie poproszony przez US lub przez organy ścigania
( policja,prokuratura). Sam nie wysyła powiadomień impreza .


RE: Zmiana regulaminu paypal - ambrosini - 01-02-2016 09:18

(29-01-2016 10:42)Bitcoinowymaniak napisał(a):  Ja mam konto na wogule inne dane adres zmyslilem, imie i nazwisko rowniez.
Co prawda nie mozna wtedy powiazac konta paypal z bankiem ale ja mam inny system.
Przelewam pieniadze na paypal kolegi i on przelewa do banku.Puzniej idziemy do bankomatu i gotowe.

Pewnego pięknego dnia osiągniesz limit wypłat na koncie bez weryfikacji i pieniądze pójdą w pi..u.


RE: Zmiana regulaminu paypal - Wyvko - 04-02-2016 16:01

@mamrocik

Czyli na dobrą sprawę nic się nie zmieni od wejścia tej ustawy?


RE: Zmiana regulaminu paypal - rachman - 04-02-2016 17:27

Cytat:Paypal udostępni informacje jeśli zostanie poproszony przez US lub przez organy ścigania
( policja,prokuratura). Sam nie wysyła powiadomień impreza .
No... tak było od dawien dawna...
Co do nowej zmiany to z tego co wiem skierowana ona bardziej do kont przedsiębiorców których można sprawdzić dzięki temu łatwiej.