Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BoomDirect - sponsorowane wejscie bez ryzyka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: BoomDirect - sponsorowane wejscie bez ryzyka (/Temat-BoomDirect-sponsorowane-wejscie-bez-ryzyka-128000)



BoomDirect - sponsorowane wejscie bez ryzyka - Krawczollo - 28-01-2016 00:03

Witam

Nie wiem jak zaklasyfikowac ten program. Opisze w skrucie 1 kupon wart 25$ wypracuje nam 35$, nie trzeba nic klikac. Po wejsciu do mojej grupy konta beda sponsorowane na 50$ i 25$ na konto w Tradeo. Te dwie firmy współpracują ze sobą. Opłaty beda na poczatku lutego zainteresowanych prosze o kontakt na prv. Udziele wiecej informacji z czasem bo jestem na bierząco. 4 poziomy poleconych. Możecie rejestrowac na swoj link tez bedzie to opłacone tylko muszą byc wszyscy w jednej grupie


RE: BoomDirect - sponsorowane wejscie bez ryzyka - Genesis96 - 13-02-2016 20:22

Czyżby na pewno? Trochę to dziwne.


RE: BoomDirect - sponsorowane wejscie bez ryzyka - tomek019 - 23-02-2016 18:45

Ja rozdaje zarowno w Boom Direct kupony jak i Profits25 Wink
Sygnaturka Tongue


RE: BoomDirect - sponsorowane wejscie bez ryzyka - djMruczekk - 27-02-2016 23:29

aktualne to z chęcią się zapiszę z refa i dodatkowo 1 albo 2 poleconych pod sobą Smile Napisz na pw.