Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
500zl inwestycja ktory bux. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: 500zl inwestycja ktory bux. (/Temat-500zl-inwestycja-ktory-bux-127999)



500zl inwestycja ktory bux. - marcin19951000 - 27-01-2016 23:59

Witam, chciałbym zainwestować 500zł w buxa ale nwm który wybrać. W który bux najlepiej zainwestować i jakich zysków mogę się spodziewać ?


RE: 500zl inwestycja ktory bux. - Krechaman - 28-01-2016 07:08

Czy ja wiem czy bux to taka dobra inwestycja. Włóż to lepiej w dobrze trzymające się teraz hyipy.


RE: 500zl inwestycja ktory bux. - hypocrisy - 28-01-2016 09:35

Ogólnie jeśli chcesz inwestować w buxy, to na pewno nie w żadne rented refferals, konta vip i tym podobne wynalazki obiecujące górę złota za kliknięcie w reklamę, w dłuższej perspektywie nigdy się to nie opłaci...Poza tym jeśli chcesz w buxa wrzucać własną kasę, to tylko w pewniaka, typu neobux czy clixsense, co już dłuższy czas na rynku działa. Oczywiście nie ma gwarancji, że jutro nie padnie, ale na pewno ryzyko mniejsze niż w przypadku świeżej stronki na skrypcie za 5 dolców...

Skup się na pozyskiwaniu direct refferali, przy odpowiedniej ilości wiernych i aktywnych poleconych możesz mieć nawet fajny zysk. Z punktu widzenia zbieracza poleconych lepiej wypadałoby Clixsense, bo neobux wymaga codziennego klikania, żeby otrzymać prowizję. Za pieniążki które chcesz zainwestować wykup jakieś rejestracje gwarantowane i płatne zadania polegające na rejestracji i aktywności (np na sejfiku jest taka opcja, dodaj koniecznie że wymagana jest dana aktywność, bo z samej rejestracji żadnych korzyści nie masz), głównie właśnie na płatnych zadaniach się skup, bo samo promowanie swojego reflinka w innym buxie czy surfie wiele nie da, bo większość już Clixsense zna i ma w nim konto...

Albo zajrzyj tutaj http://zarabiam.com/Temat-PTP-Czyli-dobry-zarobek-dla-poczatkujacych-126701 , na ptp też parę groszy dałoby radę zarobić


RE: 500zl inwestycja ktory bux. - Genesis96 - 13-02-2016 20:23

w buxy lepiej nie inwestowac.


RE: 500zl inwestycja ktory bux. - adamus20 - 11-02-2017 22:20

NeoBux jest pod tym względem chyba najlepszy.


RE: 500zl inwestycja ktory bux. - oms1983 - 15-02-2017 19:19

Ja po niepowodzeniach w revsharach bawię się w buxy.

Napewno nie jest to "szybki zarobek", ale przy odrobinie wytrwałości można na tym trochę dorobić:

- bux nr 1 zainwestowane od 11 grudnia 2016r. 150$ na chwilę obecną miesięcznie 75$ czystego zysku
- bux nr 2 zainwestowane od 27 grudnia 2016r. 250$ na chwilę obecną miesięcznie 130$-150$ czystego zysku

w buxie nr 1 na chwilę obecną skończylem budowanie konta w buxie nr 2 jestem w trakcie. Moja strategia to rr plus zdobywanie bezpośrednich poleconych. Trzeba wybierać strony na których opłaca się system rr.

Pozdrawiam


RE: 500zl inwestycja ktory bux. - santa098 - 31-12-2017 12:16

Zdecydowanie NeoBux