Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl na SPRZEDAŻ - uważajcie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: FireGifts.pl na SPRZEDAŻ - uważajcie (/Temat-FireGifts-pl-na-SPRZEDAZ-uwazajcie-127972)

Strony: 1 2 3


FireGifts.pl na SPRZEDAŻ - uważajcie - NoName - 27-01-2016 16:43

Witam, jako współwłaściciel innego serwisu otrzymałem wiadomość od właściciela FireGifts.pl czy nie byłbym zainteresowany jego zakupem. Oczywiście delikwenta odesłałem, gdyż z pewnych względów i w moim poważaniu nie powinno się tak robić.

Link do aukcji: http://allegro.pl/serwis-firegifts-pl-4-lata-w-sieci-zarabia-bcm-i5938587878.html

Ze statystyk z opisu aukcji wynika, że rentowność serwisu znacząco spada - mój ukłon w stronę właściciela za szczerość.

Nie mniej jednak ostrzegam osoby inwestujące pieniądze, że w najbliższych dniach, miesiącach może być tam (nie)ciekawie.

Przykro mi, że musicie się tego dowiadywać od osoby trzeciej, niż od samego właściciela, mimo iż nawet pochwalił się na aukcji zacytuję: "Na najpopularniejszym forum o zarabianiu w sieci mamy własny dział".

Pozdrawiam.


RE: FireGifts.pl na SPRZEDAŻ - uważajcie - Kryspin - 27-01-2016 16:52

temat niżej....już wczoraj użytkownik podał link do aukcji więc wiemy o tym.


RE: FireGifts.pl na SPRZEDAŻ - uważajcie - NoName - 27-01-2016 16:56

Dziękuję za informację.

Nie jestem na bieżąco z tym serwisem (bo w końcu dlaczego miałbym). Z grubsza patrząc na tytuły tematów szukałem informacji o sprzedaży i nie znalazłem, dlatego też postanowiłem o tym napisać.

Pozdrawiam.


RE: FireGifts.pl na SPRZEDAŻ - uważajcie - MistGun - 27-01-2016 16:58

Pojawiły się lepsze strony typu Gokano, więc w końcu musiał "upaść"


RE: FireGifts.pl na SPRZEDAŻ - uważajcie - surfer0700 - 27-01-2016 17:00

@[zuhsm.pl] może wypowiesz się na temat sprzedaży serwisu na allegro?
Użytkownicy piszą do nas bo zastanawiają się co będzie dalej.
Prosimy o jakieś stanowisko!



RE: FireGifts.pl na SPRZEDAŻ - uważajcie - Liromir - 27-01-2016 17:16

nie sądze by to było prawdą, raczej jest to wyłudzeniem, ostatnio na forach i allegro są aukcje bardzo znanych serwisów gdzie później okazuje sie iż właściciele nie mają zamiaru ich sprzedać. Nie mniej jednak poczekamy na wypowiedź zuhsm Wink


@edit

nie zauważyłem, że aukcje wystawił sam Zuhsm Big Grin


RE: FireGifts.pl na SPRZEDAŻ - uważajcie - Matheo249 - 27-01-2016 17:30

Już dawno o tym wiemy, nic nowego... Ale takie sprzedawanie po cichu jest dla mnie beznadziejne. Gdyby ktoś z czatu fg nie podał linku do aukcji to wszyscy dowiedzieliby się o sprzedaży po fakcie. Albo i nie, co jest jeszcze gorsze. Restock, który ma być 31 stycznia pewnie też się nie odbędzie. Szkoda gadać.


RE: FireGifts.pl na SPRZEDAŻ - uważajcie - krzysio16 - 27-01-2016 17:53

Dokładnie jak można tak robić, wstawiać serwis na Allegro bez naszej wiedzy, siedzielibyśmy na tym serwisie i po czasie by wbił nowy Admin a my taki zonk i byśmy nie wiedzieli co się odwaliło ;p


RE: FireGifts.pl na SPRZEDAŻ - uważajcie - SmigolMarek - 27-01-2016 18:06

Ten serwis ma szanse stanąć na nogi. Jak bym miał środki to prawdopodobnie bym go kupił i spróbował wprowadzić kilka zmian. Tylko szkoda jednak że dowiadujemy się o tym że fg ma być sprzedane tak późno bez żadnych wieści od zuhsma itd.


RE: FireGifts.pl na SPRZEDAŻ - uważajcie - MistGun - 27-01-2016 18:08

No zobaczymy....
http://prntscr.com/9vkdtw