Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. (/Temat-HighLow-Opcje-Binarne-Darmowy-CashBack-50-bez-wymagan-obrotu-127954)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - jungli - 04-02-2016 10:53

Tak jest Panie Tutorze.

Na szczescie wiem swoje.
Broker powiedzial mi swoje, nawet dzwonilem w tej sprawie.
Slowo brokera dla mnie niestety jak wyrocznia.

Polaku,
rejestrowanie sie do portalu z ciasteczkami czy bez to nie ma znaczenia, liczy sie faktyczna data rejestracji.
A tu niestety kukuSmile

By nie bylo OT dodam, ze broker posiada wiele ciekawych opcji i zezwala na skalpowanie.
Reszty trzeba sie domyslic, a nie jest to trudne.

Z mojej strony wszystko, bo szkoda sie szarpac

pozdrawiam serdecznie


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - redbox - 11-02-2016 09:45

Działa jeszcze czy nie działa?


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - MaLiN - 11-02-2016 12:59

@up

Chodzi Tobie o ten bonus?


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - Polak123 - 11-02-2016 13:34

Bonus jest nadal przyznawany każdemu nowemu inwestorowi.


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - $$[BiznesMan]$$ - 11-02-2016 14:43

Ktoś już wypłacał coś od tego brokera ? Nie ma z nim żadnych problemów ? To wszystko wydaje się być trochę zbyt piękne by było prawdziwe Cool


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - Polak123 - 12-02-2016 12:51

Osobiście testowałem i wypłacałem pieniądze w trybie natychmiastowym i wszystko przebiegło bez problemu.

Czekam na opinie innych inwestorów. Ale zapewne większości spodobała się platforma i nie skończy tylko na obrocie cashbackiem.


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - Lukasz5555 - 29-02-2016 01:47

Polecam tego brokera. Wplacilem 50$, gdzie od razu dostalem cashback 50$. Zagralem 5 opcji po 10$ przy czym bylem skazany na wyjscie z zyskiem.
Kazda opcje ktora kupilem moglem na starcie sprzedac za 8-9 $ a bylo to wliczone do cashbacku. Reasumujac nawet jak nie masz pojecia o opcjach binarnych mozesz te 50$ z cashbacku obrócic czyli kupic opcje i od razu ja sprzedac Smile
Wyplaty dochodza natychmiast, a mi udalo sie zarobic 200pln w okolo 15minut i prawdopodobnie jeszcze cos wplace.


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - palma111 - 29-02-2016 02:04

Super są takie promocje Wink +


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - $$[BiznesMan]$$ - 01-03-2016 13:11

Ja też polecam tego brokera wpłaty i wypłaty tam za pośrednictwem neteller-a to czysta przyjemność dosłownie sekunda i kasa jest tam gdzie chcesz i za to duży plus dla nich. Trochę testowałem tę platformę no i nie ma się zbytnio do czego przyczepić wszystko działa szybko i sprawnie. Dodatkowe dwie zalety jakie mogę tu dodać to cashback (przy odrobinie wprawy można go całego zgarnąć :huhSmile no i możliwość skalpowania dzięki której można szybko "ciąć straty" po błędnych decyzjach.

Jeszcze dodam coś na temat supportu bo i z nim miałem do czynienia (problemy z wpłata kartą, okazało się że z winy mojego banku). Działają szybko odpowiedź dostałem po 15min sprawę rozwiązali do końca bardzo profesjonalne podejście do klienta. Ogólnie broker na obecną chwilę godny polecenia.


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - Polak123 - 09-03-2016 18:59

Parę osób pisało mi że ma problemy z weryfikacją dokumentów. Zapraszam na PW lub GG i pomogę w weryfikacji konta.