Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. (/Temat-HighLow-Opcje-Binarne-Darmowy-CashBack-50-bez-wymagan-obrotu-127954)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - Gold97 - 12-01-2017 16:43

Ja nic nie dostałem od highlow


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - kamilowskii - 12-01-2017 19:09

(12-01-2017 11:31)kondzikson721 napisał(a):  Wykorzystalem cashback przy rejestracji nawet wyciagnalem niezla sumke Smile a dzis na maila dostalem wiadomosc : "Great news Konrad, you have a cashback available
to claim during the month of January! This means
that the next time you log in, you’ll have a cashback of
$50 waiting, to be redeemed when you next trade." wchodze na konto a tam dostepne 50$ cashback znowu to nie sciema jakas ktos tak mial ?

Tak. Jak najbardziej działa Smile
Wcześniejszy bonus przegrałem, a tym razem udało mi się wypłacić 37$. W sumie 150zł za 10 min drogą nie chodzi Smile


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - pies333 - 12-01-2017 21:06

kiepski ten support mają. czekam 12h i zadnej odp


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - kusmider - 13-01-2017 00:03

O, ciekawych rzeczy się dowiaduję... Cashback $50 powraca? Smile
Póki co nie dostałem żadnego maila, że w styczniu w wypadku złożenia depozytu ponownie otrzymałbym ów cashback. Ostatni mail od nich to z 8 grudnia, że składając depozyt poprzez ich aplikację mobilną (najnowszą wersję) można uzyskać kolejne $50 cashbacku. I tyle. Póki co. Wink


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - pies333 - 13-01-2017 09:16

ciekawe. zagrałem za 50 euro i był remis. stan konta to 100 euro ;p jak to sie stało ? z cashbacka i przeszło na stan konta?

edit: teraz nie moge nawet 10 euro zainwestować bo pisze mi : Invest Amount Too High.

A na account balance mam 100 euro. O co tu chodzi ?


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - kusmider - 13-01-2017 14:02

W przypadku wygranej cashback dodawany jest do stanu konta + oczywiście to, co "standardowo" się wygrywa (tj. zwrot np. 82%). W przypadku porażki jedynie wyrównuje Ci stan konta (ani nie tracisz ani nic nie zyskujesz). Nie wiedziałem jednak, że remis też skutkuje dodaniem cashbacku do salda. Smile

Co do problemów z platformą, to może jakieś problemy po ich stronie. Ostatnio parę razy chciałem postawić opcję, to "krzyczało", że wartości przeze mnie podane nie są zgodne z danymi na serwerze. Wink


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - pies333 - 13-01-2017 17:52

okazao sie ze zablokowali. Był Błąd w adresie u mnie i chcialem poprawić pisząc do nich w supporcie. Ci jednak to olali i od razu mi każą wypłacać zamiast edytować dane pod to co im wysałem. Powaleni zdrowo ale trudno, ja tam płakać nie bede.


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - patryx6 - 14-01-2017 12:49

Wpłacał ktoś bezpośrednio na highlow przez przelewy24 nie przez neteller? Bo zaś chcąc później wypłacić z netellera to trzeba bodajże zapłacić prowizję 10 dolców..


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - pies333 - 16-01-2017 08:56

o jeb to sporo. to dobrze ze wybrałem karte kredytową jednak. A problem rozwiązałem z supportem i dane mi updatowali. Ciekawe czy mi to wypłacą bez problemu. Bo promocja wyglada bosko.

1 transakcja z depozytem 50euro na remis i na koncie 100euro po tej transakcji Big Grin az za pieknie mi to wyglada. Ale gram dalej póki co. Stan konta 108euro teraz.


EDIT: coś widze ze dostepne środki do wypłaty to 50 euro czyli to co wplacilem , a stan konta mam 108. Oby to znikło jak obróce tą kasą raz.


RE: HighLow Opcje Binarne - Darmowy CashBack 50$ bez wymagań obrotu. - Polak123 - 16-01-2017 11:56

Z tego co pamiętam to na kartę możesz wypłacić tyle ile wpłaciłeś Smile Reszta pójdzie przelewem bankowym.

Neteller to zdecydowanie najlepsza opcja wpłaty i wypłaty u tego brokera. wiec nie ma sie co cieszyć bo chyba przy wypłacie przelewem jest prowizja jak w każdym zagranicznym przelewie 20$ bankowym.


A co do wcześniejszego mojego postu to nie pomyliłem sie. Wypłata na neteller jest od 10$.