Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata Paypal clixsense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Wypłata Paypal clixsense (/Temat-Wyplata-Paypal-clixsense-127873)

Strony: 1 2


Wypłata Paypal clixsense - badyl00 - 26-01-2016 10:20

Witam !

Chciałbym poprosić o pomoc forumowiczów. Mam problem, iż nie jestem pełnoletni a w serwisie clixsense uzbierałem juz sumkę około 170 zł ^^. Nie myślałem nad wypłatą pomyślałem clixsense to porządny serwis niezescami się więc uzbieram sobie sporą sumkę. Teraz gdy myślę nad wypłata zastanawiam się jak to wypłacić 0.o ... Z tego co sie dowiedziałem paypal musi być zweryfikowany a bez 18 to tego zrobić nie mogę. Czy mógłbym zlecić wypłatę na np konto paypal kolegi ? nie bedą przeszkadzało że dane są nie moje ?
Czy ktoś wypłacał kiedykolwiek coś z internetuf nie będąc pełnoletnim ?
z góry dzięki ....


RE: Wypłata Paypal clixsense - Spertion - 26-01-2016 10:45

xxx


RE: Wypłata Paypal clixsense - badyl00 - 26-01-2016 12:02

No a kiedy wypłacałeś ? teraz chyba zeby cokolwiek na paypalu zrobić to trzeba miec zzweryfikowane .. a wypłacał ktoś na nieswoje konto ?


RE: Wypłata Paypal clixsense - Bitcoinowymaniak - 26-01-2016 12:12

ja wyplacalem na paypal wiele razy z tego serwisu a tez nie jestem pelnoletni
Wszystko bedzie wporzadku jak nie masz polaczonego konta z bankiem to nie mozesz przelac na konto ale platnosci paypal mozesz wykonywac


RE: Wypłata Paypal clixsense - ford020 - 26-01-2016 19:40

zalóż na tate np.


RE: Wypłata Paypal clixsense - badyl00 - 26-01-2016 22:59

No na tatę .... ale pytanie brzmi czy można wgl na dane i konto taty wypłacać ...


RE: Wypłata Paypal clixsense - dusigrosz - 28-01-2016 19:33

Przecież z PayPala podajesz tylko e-mail, a ten może być inny, niż ten który użyłeś do założenia konto cs = dowolny. Dane konta PP nie grają żadnej roli.


RE: Wypłata Paypal clixsense - asapatryk - 30-01-2016 12:31

tez zleciłem na pp brata, to żaden problem


RE: Wypłata Paypal clixsense - ElPolakoX - 06-02-2016 18:02

ja dziś wypłacałem 9$ i wszystko ok bez weryfikacji


RE: Wypłata Paypal clixsense - Genesis96 - 13-02-2016 20:26

nie muysisz weryfikowac jezeli nie potrzebujesz tych piniążków do ręki a przykładowo do jakiejsc gierki itd.