Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! (/Temat-full2000-Dziennik-Pracy-PPI-Swietna-Inwestycja-127811)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - Waldes93 - 17-02-2016 19:11

full ile miesięcznie wyciągasz na PPI?


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - ChoGath - 17-02-2016 19:31

Dołaczam sie do pytania waldesa
Nie bardzo chce ci zaglądać do portfela ale orientacyjnie mógłbyś podać
Może odnajde natchnienie na ten temat Wink
A nie ma w pracy większego motywatora niż zarobek


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - full2000 - 18-02-2016 22:30

(17-02-2016 19:11)Waldes93 napisał(a):  full ile miesięcznie wyciągasz na PPI?

(17-02-2016 19:31)ChoGath napisał(a):  Dołaczam sie do pytania waldesa
Nie bardzo chce ci zaglądać do portfela ale orientacyjnie mógłbyś podać
Może odnajde natchnienie na ten temat Wink
A nie ma w pracy większego motywatora niż zarobek

Panowie ja doskonale rozumiem Wasze zainteresowanie jednak jak już ktoś bardzo chce to orientacyjnie można policzyć po moich postach...
nigdy nie starałem się podawać konkretnych kwot na msc dlatego że to się zmienia dynamicznie! (z resztą sami będziecie widzieć),
kto zarabiał ten wie jak wiele czynników ma wpływ na leady w ppi, tego jest cała masa Smile


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - full2000 - 25-02-2016 18:18

Minęło 10 dni od ostatniego wpisu a ja dalej nic... czas najwyższy coś naskrobać ! Smile
Ostatnio w życiu miałem dość zawiły czas przez co wpis pojawia się z duuużym opóźnieniem - czyli wyszło jak zwykle... postaram się o regularność.

Zapraszam do lektury

Pay Per Install (CInstaller i inne) :
- dodałem komentarze w kilku serwisach, niestety nie mogę napisać jakich bo bym stracił nisze,
- wrzuciłem kilkadziesiąt filmików na yt dawną metodą Set & Forget (poradnik kolegi z forum http://zarabiam.com/Temat-Poradnik-PPI-PayPerInstall-Zarabiaj-na-instalacjach-96111 ), zdecydowałem się na taką metodę bo yt w ostatnim czasie lubi częściej usuwać filmy a ja nie mam zamiaru nabijać łapek i viewsów na marne...
Jak się pewnie domyślacie, filmiki zostały zuploadowane z kilku zweryfikowanych kont youtube,
- dostawiłem blogi do mojego aktualnego projektu (sieć blogów warez), aktualnie jest 17/50 blogów,
- regularnie co 2-3 dni dodawałem jakościowe wpisy na blogi,
- rozbudowałem swoją siatkę poleconych, oczywiście na tym zawsze mi zależy najbardziej ! Smile
- sukcesywnie odpowiadałem refom na prywatne wiadomości,
- stworzyłem gotowe wzory wiadomości rozwiewające wątpliwości moich poleconych,
- wiele innych rzeczy których teraz nie pamiętam ...

Tutaj troszkę mogłem Was zawieść bo większość czasu pracy poświęcałem na nowy projekt administracji cinstaller - SubmitPays
Jest to nowy, rozwojowy projekt subskrypcji sms. Na razie tylko najpopularniejszy - standardowy program 'pobieranie' aczkolwiek
administracja twierdzi, że kasowo wychodzi lepiej niż w leadmore, eforsa, hotcash etc. dlatego warto wytestować ! Smile

Ile zarobiłem?
tj. około ~350zł od ostatniego wpisu.

Jeszcze nie wiem dokładnie co zamierzam zrobić w najbliższym czasie. Aktualnie to jest "kalejdoskop". Sieć blogów jest spora i wymaga pracy, być może pozostanę tylko przy aktualnym projekcie. Na pewno trochę czasu poświęcę na MXRev$hare ponieważ jest to świetny program ale o tym możecie poczytać w dalszej części tego wpisu.



MXRevShare

Dołączenie do tego programu było najlepszą decyzją jaką mogłem podjąć! Idzie świetnie - naliczenia realne i stabilne % 2.5
Mam już kilkunastu refów, niestety tylko 3 są aktywni. Jeżeli potrzebujesz pomocy w starcie z programem MXRev$hare,
który polecam to chętnie pomogę na priv ! Smile

Aktualny stan paczek i zarobki w programie revshare :
[Obrazek: 68o7dx.jpg]
Jak widać od ostatniego wpisu dokupiłem 2 adpacki mini i 2 adpacki Medium.

Zlecona wypłata # 2. Heart

Moim zdaniem zdecydowanie lepiej jest dołączyć do tego programu niż do trafficmonsoon, który to stoi pod znakiem zapytania
albo do programu który po miesiącu przestaje wypłacać. Admin mx rozwija biznesy, aktualnie nie ma powodów do narzekań.

Zapraszam do subskrypcji tematu. full2k


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - zet - 25-02-2016 19:01

(25-02-2016 18:18)full2000 napisał(a):  Moim zdaniem zdecydowanie lepiej jest dołączyć do tego programu niż do trafficmonsoon, który to stoi pod znakiem zapytania
albo do programu który po miesiącu przestaje wypłacać. Admin mx rozwija biznesy, aktualnie nie ma powodów do narzekań.

Tak, to zdecydowanie najlepszy program od x czasu. A Admin nie tylko rozwija MXy ale dba o dlugoterminowosc programow. Zresztą pozostale jego 8 programow od 4 lat sa w sieci i płacą bez problemu. A polaczenie tych 8 programow z MXR jest idealne. Daje nam to dodatkowe cykliczne dochody. Smile


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - mafiaziom - 27-02-2016 16:19

sledze , fajnie sie czyta


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - full2000 - 28-02-2016 17:32

Mały update z adpack'ami
[Obrazek: a8w317.jpg]
coraz lepiej to zaczyna wyglądać Smile


full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - Snaggy - 28-02-2016 20:56

Full jak sprawa z MXR, dobry moment zeby jeszcże wejsc? Zastanawiam sie w sumie. Smile
I jaka minimalna kwota, zeby cos z tego bylo? Wiadomo, ze im wiecej tym lepiej, ale takie minimum? Smile

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk.


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - Obamakiller - 29-02-2016 11:15

Tak opłaca się Wink cały czas stabilne naliczenia wszedłem z 50$


RE: full2000 - Dziennik Pracy PPI + Świetna Inwestycja ! - full2000 - 29-02-2016 11:22

(28-02-2016 20:56)Snaggy napisał(a):  Full jak sprawa z MXR, dobry moment zeby jeszcże wejsc? Zastanawiam sie w sumie. Smile
I jaka minimalna kwota, zeby cos z tego bylo? Wiadomo, ze im wiecej tym lepiej, ale takie minimum? Smile

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk.

Cześć @[Snaggy], moim zdaniem się opłaca. Wiadomo, każdy inwestuje tyle ile może ale mówią że każda inwestycja jest dobra ...

Aktualnie dzienne naliczenia są stabilne na poziomie 2,5% także łatwo to policzyć od zainwestowanej kwoty Smile

Jedynym wymogiem naliczeń jest wy-klikanie 10 x reklam dziennie.