Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie konto bankowe wybrać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Jakie konto bankowe wybrać (/Temat-Jakie-konto-bankowe-wybrac-127684)

Strony: 1 2 3


RE: Jakie konto bankowe wybrać - nitram - 25-01-2016 21:54

smart jest darmowy, jedyny minus to to że nie dostajesz bonusu żadnego na start ;p a dwa to nie ma oddziału fizycznego jedynie wirtualny, tak samo wpłatomaty nie są dostępne.


RE: Jakie konto bankowe wybrać - paweuq - 06-02-2016 13:33

Chyba skuszę się na smart bank chociaż nie jestem przekonany co do niego, a można założyc i np za tydzien je zamknąc?


RE: Jakie konto bankowe wybrać - zet01 - 06-02-2016 20:29

(25-01-2016 21:54)nitram napisał(a):  smart jest darmowy, jedyny minus to to że nie dostajesz bonusu żadnego na start ;p a dwa to nie ma oddziału fizycznego jedynie wirtualny, tak samo wpłatomaty nie są dostępne.

SmartBank nalezy do FM BANK a wiec oddzialy sa stacjonarne,

(06-02-2016 13:33)paweuq napisał(a):  Chyba skuszę się na smart bank chociaż nie jestem przekonany co do niego, a można założyc i np za tydzien je zamknąc?

mozesz zamknac kiedy tylko chcesz tylko po co jak nie ponosisz zadnych kosztow ?
fajne jest to ze mozesz aplikacje obslugiwac np. glosem Smile

https://pbpfinanse.pl/redirect.php?target=2b14b1d4


RE: Jakie konto bankowe wybrać - devilll - 06-02-2016 21:00

Ja założyłem sobie konto w Tmobile Usługi Bankowe , dawne Alior sync Smile

Wg rankingów z lutego, 2 miejsce zaraz za Smartem.
http://kontobankowe24.pl/

Jednak dla mnie na plus przemawia to, że są oddziały stacjonarne blisko mnie, opłata tylko za karte max 6zł, jednak jeśli wydamy kartą 200zł to nie płacimy nic. 10 darmowych przelewów natychmiastowych w miesiącu. Wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie za darmo, dodatkowo kasę można sobie wpłacać we wpłatomatach euronetu, 3 pierwsze wpłaty w miesiącu darmowe.


RE: Jakie konto bankowe wybrać - rachman - 06-02-2016 21:13

Cytat:Szukam konto które bedzię spełniało poniższe warunki:

1. Bez opłata za karte jak i utrzymanie konta
2. Darmowe przelewy przez internet
3. Wypłaty z bankomatów za darmo
4. Internetowe i mobilne

@paweuq na takie wymogi tylko smart. Każdy inny bank ma jakieś wymogi dla karty płatniczej - kwotowe lub ilość transakcji by była za free. Chyba że będziesz używać karty to mbank, t-mobile jeszcze wchodzi w grę.
Minusy i plusy smart już Ci wymieniono. Jak chcesz 25 zł na flaszkę Wink ode mnie za założenie konta z mojego polecenia to pw.
Konto można założyć ale po co kasować po tygodniu? Nie ma sensu zakładać. Ja zazwyczaj jak zakładam konto to jak nie używam to z 2 miesiące sobie czekam. Czasami się jednak okazuje potrzebne. Nawet jak konto darmowe ale karta płatna to wystarczy zrezygnować z karty. Tak mam w mbank i t-mobile a w smart mam z kartą bo za free Wink Nie ma nakazu posiadania 1 konta. Możesz mieć ile Ci pasuje.


RE: Jakie konto bankowe wybrać - nitram - 07-02-2016 23:03

Co do oddziałów FM banku jako smart banku to tak nie jest @[zet01] mimo, że to teoretycznie to samo to tak nie jest, SMart Bank ma właśnie to do siebie że załatwiasz z nimi albo wszystko online telefonicznie albo listownie dlatego jest darmowy i dlatego też nie załatwisz nic w oddziałach FM Banku tego co dotyczy SMART BANKU (sprawdzone), chyba że trafisz na jakąś bardzo miłą panią, ale wątpię w to żeby miała robić coś za co nie ma płacone to raz a dwa to nie jestem pewny czy pracownicy mają dostęp to danych smart banku. Tak czy inaczej nie zmienia to faktu że jest darmowy.

A co do innych darmowych to teraz aż do 2017 roku karta, konto a także przelewy, zlecenia stałe, wypłaty z bankomatów masz darmowe w BZ Wbk a do tego w promocji Money Mania 3 100 zł, warto więc się zainteresować.


RE: Jakie konto bankowe wybrać - paweuq - 17-02-2016 18:24

Ok, wypełniłem wniosek, kurierowi nic nie trzeba płacić?


RE: Jakie konto bankowe wybrać - rachman - 18-02-2016 00:25

@paweuq możesz dać napiwek co najwyżej Wink


RE: Jakie konto bankowe wybrać - wilqu61 - 20-03-2017 21:50

Polecam Mbank , jestem w nim prawie od momentu jego powstania, jeżeli są opłaty to niewielkie, wszystko jest załatwiane przez internet, bez potrzeby chodzenia do oddziałów. Do tego czasu nie mam z nim żadnych problemów.


RE: Jakie konto bankowe wybrać - Deiv - 20-03-2017 22:08

Num,mbank