Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata z Bet365 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Wypłata z Bet365 (/Temat-Wyplata-z-Bet365-127667)

Strony: 1 2


RE: Wypłata z Bet365 - Polbuk - 18-07-2017 09:04

Temat już nieaktualny.
Bet365 wycofał się z Polski. Nie tylko nie przyjmuje nowych rejestracji ale również zablokował już istniejące konta Polaków


RE: Wypłata z Bet365 - BossSH - 24-10-2017 09:41

Konta zostały tylko zablokowane czy całkowicie usunięte? Koniec 2014 miałem konto normalnie trochę pograłem ale zostało mi 0zł nie zrobiłem weryfikacji konta która składa się z dwóch kroków dostałem przypomnienie na maila ale już nie grałem nic nie wypłacałem nigdy, czy po jakimś czasie usuwają konta bez weryfikacji? Ponoć niektórzy dostali informacje o jakiejś opłacie abonamentowej za brak ruchu czego dotyczy ta opłata i ile wynosi? Pobierają tylko jak się ma kasę a się nie gra czy z zerowego stanu robi się ujemny i tak rośnie? Nie otrzymałem żadnej informacji na maila o wycofaniu z Polski więc nie wiem czy już wtedy konto zostało zablokowane? Bo nie wiem czy pisać tam z informacja że konto nie aktywne?

A betclic tez jest wycofany? Niby strona jest pisze że konto zablokowane ale można reaktywować i to samo pytanie o opłatę abonamentową? Jak to jest?


RE: Wypłata z Bet365 - Adaalbert - 07-12-2017 00:18

bet365 konta zablokowane do czasu wycofania ustawy. Betlick działa normalnie Smile