Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Coś jak sklep, ale nie sklep - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Coś jak sklep, ale nie sklep (/Temat-Cos-jak-sklep-ale-nie-sklep-127633)



Coś jak sklep, ale nie sklep - matig - 21-01-2016 12:22

Szukam jakiejś strony, portalu, itp. - coś na bazie sklepu, ale bez opcji sprzedaży.
Chodzi o to, aby potencjalny klient lub osoba zainteresowana miała gdzie przejrzeć pełną ofertę, ale nie dokonywała zakupu przez "ten sklep", jedynie miała możliwość ustawienia filtrów - np. rozmiar obuwia, czy męskie czy damskie, itp.
Olx jest zbliżone moim "wymogom" ale nie ma właśnie tam opcji "targetowania" oraz jest ograniczenie do 50 szt.
Ktoś może podpowie i poda rozwiązanie. Za pomysł - reput.


RE: Coś jak sklep, ale nie sklep - Adrjan77 - 21-01-2016 13:07

A czemu nie sklep?
Stawiasz coś na prestashopie, dodajesz to co chcesz "sprzedawać" sam ustawiasz sobie atrybuty produktu (ile tylko wyobraźnia Ci pozwoli), niewiele grzebiąc w kodzie wywalasz przycisk "dodaj do koszyka", ustawiasz stany magazynowe na zero i w opisie produktu dodajesz kontakt czy co tam chcesz Wink


RE: Coś jak sklep, ale nie sklep - matig - 21-01-2016 13:24

Nie sklep, bo mam pojedyncze egz. i sprzedaję też w realu i innych miejscach, więc nie chcę, aby pojawiła się sytuacja, że coś sprzedałem w realu w tym samym czasie i potem odkręcanie, itp. A nie zawsze mam możliwość szybkiej reakcji i ściągnięcia produktu ze sklepu.
Reput poleciał
I czekam na inne rozwiązania i propozycje.


RE: Coś jak sklep, ale nie sklep - Adrjan77 - 21-01-2016 18:58

Ale moje rozwiązanie to jest sklep bez możliwości zakupu, czyli klient KONTAKTUJE się z Tobą przed zakupem.
Czy oferowane przez Ciebie produkty (produkt) występuje w wielu wariantach? np kolor, rozmiar itp itd?
Bo jeżeli tak, to ww metoda powinna być najlepsza.
Jeżeli nie, to postaw po prostu na wordpressie/joomli stronę i zrób z niej katalog produktów.


RE: Coś jak sklep, ale nie sklep - matig - 22-01-2016 12:09

Tak, targetowanie pod kątem płci, rozmiaru, koloru.
Sposób dobry, jeśli wykluczę opcję sprzedaży.
Chyba, że ktoś ma jeszcze jakieś rozwiązanie?