Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mechanizm zabezpieczający Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Mechanizm zabezpieczający Facebook (/Temat-Mechanizm-zabezpieczajacy-Facebook-127610)



Mechanizm zabezpieczający Facebook - kaczor89 - 20-01-2016 21:45

Witam!

Szukam pomocy w związku z pewnym problemem z którym borykam się ostatnio na Facebooku. Podczas wrzucenia już pierwszego posta pojawia mi się tzw. mechanizm zabezpieczający:
[Obrazek: g2IZ8Ii.jpg]
Wygląda to z pozoru niewinnie, lecz w praktyce przy każdym kolejnym wrzucenia posta pojawia się ponownie, co w przypadku korzystania z bota automatycznie wyklucza możliwość postowania. Jak udało mi się ustalić problem ten jest związany wyłącznie z udostępnianą grafiką, ponieważ po wybraniu już na starcie opcji dodania samego zdjęcia wspomniany mechanizm pojawia się. Zmiana rozmiarów zdjęcia czy też inne jego modyfikacje niestety nie zmieniają sytuacji. Próbowałem również zmieniać rozszerzenia, ale czy to będzie .jpg czy .gif czy jeszcze coś innego sytuacja się powtarza. Czy ktoś z was spotkał się z podobnym problemem i jest coś w stanie na ten temat powiedzieć? Będę wdzięczny za wszelką pomoc!

Pozdrawiam


RE: Mechanizm zabezpieczający Facebook - Krissu - 20-01-2016 22:05

Próbowałeś może, jak sytuacja ma się z inna grafiką? Smile


RE: Mechanizm zabezpieczający Facebook - kaczor89 - 20-01-2016 22:13

Próbowałem na różnych obrazkach i to samo.... Żeby wykluczyć że to od spamu wziąłem nawet nowe, czyste konto i też się to pojawiło....


RE: Mechanizm zabezpieczający Facebook - dzejkobs - 21-01-2016 09:37

Miałem tak kiedyś jak wklejałem ten sam tekst. Tekst był już tak popularny, że nawet zmiana słowa/dwóch nic nie pomagała. Musiałem od nowa ułożyć zdanie i użyć nieco innych wyrazów żeby to dziadostwo znikło Smile


RE: Mechanizm zabezpieczający Facebook - oglaszam - 28-01-2016 11:42

Mi się tak porobiło ostatnio, że jak napiszę cokolwiek to to dziadostwo wyskakuje. Do postu nie dodaje grafiki i też mam to samo.