Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fraza kluczowa nie pojawia się w pierwszym akapicie tekstu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Fraza kluczowa nie pojawia się w pierwszym akapicie tekstu (/Temat-Fraza-kluczowa-nie-pojawia-sie-w-pierwszym-akapicie-tekstu-127598)



Fraza kluczowa nie pojawia się w pierwszym akapicie tekstu - mikolaj90 - 20-01-2016 17:02

Siema

Mam problem z SEO by Yoast. Mam tytuł posta, przykład: Zarabiam.com Super Forum Jedyne w Swoim Rodzaju

Fraza kluczowa moja to Zarabiam.com Super Forum

Ciągle pokazuje mi "Fraza kluczowa nie pojawia się w pierwszym akapicie tekstu. Upewnij się, że temat treści jest jasny od pierwszego zdania."

Klikam zaraz na pierwszy akapit i przechodzę w edytor tekstowy i wpisuję w pierwszej linijce: <center><h2>Zarabiam.com Super Forum</center></h2>

Po wpisaniu tego komunikat zmienia się na zielono lecz kiedy przejdę do edytora wizualnego to zaraz zmienia się na czerwono - ten komunikat, że fraza nie pojawia się w pierwszym akapicie tekstu. Wiecie co może być grane ?

Dodatkowo po wpianiu <center><h2>Zarabiam.com Super Forum</center></h2> w edytorze tekstowym przesuwa mi obrazek o 3-4 linijki w dół.


RE: Fraza kluczowa nie pojawia się w pierwszym akapicie tekstu - surfer0700 - 06-02-2016 15:30

Dodają tą frazę po tym, bez żadnych znaczników. Bo on tego nie traktuje jako frazę w tekście tylko jako nagłównek h1 / h2.