Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukiwany dobry programista do nowego projektu kasowego! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poszukiwany dobry programista do nowego projektu kasowego! (/Temat-Poszukiwany-dobry-programista-do-nowego-projektu-kasowego-127587)



Poszukiwany dobry programista do nowego projektu kasowego! - lolek95 - 20-01-2016 14:19

Witajcie!

Ostatnio doszukując się pomysłu na otworzenie czegoś nowego, czegoś co by przyniosło pokaźny dochód - wpadłem na dość kasowy pomysł.

Do rzeczy, poszukuję programisty do sklecenia witryny typu: oferia.pl (nie, to nie będzie kopia, nie będzie miało za dużo tym wspólnego jeśli chodzi o content).
Zdaję sobie sprawę, że to nie lada gratka, ale też wiem że pomysł wypali w 100% i przyniesie godne pieniądze.

Moja propozycja jest następująca:
Podział zyskami 30% programista - umowa (nie na raz, lecz na stałe), 70% dla mnie jako pomysłodawca - osoba, która bierze na siebie również kwestie prawne jak i założenie firmy oraz dysponuje środkami na reklamę i na "start".

Po obliczeniach, myślę że pierwszy pełen miesiąc dla programisty to minimum 2500,- netto.

Zapraszam chętnych do pisania PM. W wiadomości chciałbym również aby zawarte było portfolio.


RE: Poszukiwany dobry programista do nowego projektu kasowego! - kuli - 20-01-2016 14:36

Jezeli masz pieniadze na DG i na promocje to spokojnie masz tez na dobrego programistę. A jezeli na serio chcesz programistę do spółki to szukaj wśród znajomych którzy nie beda bać sie ryzyka zwiazanego z taka spółka np ja jako programista zrobie strone a ty sie przestaniesz odzywać i nie bedzie kontaktu a będziesz mial skrypt itd


RE: Poszukiwany dobry programista do nowego projektu kasowego! - Apps - 20-01-2016 15:18

Mam to samo zdanie. Jako programista unikam takich sytuacji bo w 90% przypadków kiedy pomysłodawca chce płacić z zysków, tak naprawdę tych zysków później nie ma, oczywiście tym razem może być inaczej.
Jeśli masz 100% pewność na zysk to lepiej weź kredyt/pożyczkę i opłać programistę, zapłacisz raz, a później kasa tylko dla Ciebie.


RE: Poszukiwany dobry programista do nowego projektu kasowego! - lolek95 - 20-01-2016 15:50

@[kuli] @[Apps]
Oczywiście wszystko co ppwiedzieliscie jest prawda. Ale zawsze można wprowadzić umowę cywilno-prawna, że jeśli serwis nie wystartuje, inwestor pokrywa koszt skryptu, który został stworzony na kwotę wpisana w umowie.
Jasne, myślałem o tym by opłacić raz, jednakże potem dodatkowy support nie byłby tak komfortowy jak ktoś zaufany i ktos kto robił serwis od podstaw. Ale chyba tego nie muszę wyjaśniać.


Poszukiwany dobry programista do nowego projektu kasowego! - Hybrid1990 - 26-03-2018 15:58

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.