Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bluetrack i ogmobi (ogads) - pytania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+--- Wątek: Bluetrack i ogmobi (ogads) - pytania (/Temat-Bluetrack-i-ogmobi-ogads-pytania-127528)



Bluetrack i ogmobi (ogads) - pytania - cpamen - 19-01-2016 13:23

Cześć zarabiam sobie na tych dwóch serwisach i mam do was pytania.
1. W grudniu osiągnąłem trochę dolarów na bluetrackmedia. Na początku stycznia wysłałem im druk tego W8 jednak w dalszym ciągu nie mam nic w zakładce Payments. Wypłata będzie tam widoczna 30 stycznia czy może kasę za grudzień wypłacą mi dopiero w lutym przez to że ten dokument W8 wysłałem im dopiero na początku stycznia?
[Obrazek: PmWw9fZ.png]
2. Na ogads ten dokument mam wydrukować, wypełnić i wysłać na podany e-mail? Czy mogę wypełnić go elektronicznie?
[Obrazek: B0mk3XY.png]


RE: Bluetrack i ogmobi (ogads) - pytania - Pasza dla konia - 19-01-2016 13:24

Najlepiej wypelnij na pc , wydrukuj i podpisz, a dopiero potem zeskanuj i wyslij na [email protected] .


RE: Bluetrack i ogmobi (ogads) - pytania - cpamen - 19-01-2016 13:29

Ok, dzięki. Mam nadzieje że nie wykorzystają nigdzie mojego podpisu bo ze wszystkimi danymi mogą nawet jakiś kredyt wziąć.
Mogli zrobić W8 w wersji elektronicznej tak jak na bluetrackmedia.


Na pierwsze pytanko zna ktoś odpowiedź?


RE: Bluetrack i ogmobi (ogads) - pytania - cpamen - 19-01-2016 22:47

Wie ktoś coś o tym bluetrackmedia?


RE: Bluetrack i ogmobi (ogads) - pytania - cpamen - 23-01-2016 00:48

Jak rozumiem wszyscy mają mnie w dupie? Zawiodłem się na was, kiedyś na forum.lockerz.com.pl odpowiedź uzyskałbym w kilka sekund.


RE: Bluetrack i ogmobi (ogads) - pytania - Snaggy - 23-01-2016 01:15

(23-01-2016 00:48)cpamen napisał(a):  Jak rozumiem wszyscy mają mnie w dupie? Zawiodłem się na was, kiedyś na forum.lockerz.com.pl odpowiedź uzyskałbym w kilka sekund.
Byc moze nikt znajacy odpowiedz sie nie natknal na twoj temat. 300 razy w tym czasie bys zdazyl do supportu napisac.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk