Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ograniczenia w dziale kupię - 50 postów. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Ograniczenia w dziale kupię - 50 postów. (/Temat-Ograniczenia-w-dziale-kupie-50-postow-127500)

Strony: 1 2


RE: Ograniczenia w dziale kupię - 50 postów. - darmoweprobki - 19-01-2016 01:53

Ale 50 postów nie gwarantuje uczciwości przecież, ani 1000 postów też nie gwarantuje tego.


RE: Ograniczenia w dziale kupię - 50 postów. - MaLiN - 19-01-2016 01:57

Nie gwarantuje, co widać po tematach, ale zawsze to w jakiś sposób eliminuje potencjalnych oszustów, którym się nie chce napisać 50 postów. A nawet jeśli taki się pojawi, to często widać "jak sztucznie" ponabijał posty i od razu, jak ma 50 to tworzy wątek w dziale "Sprzedam, kupię, zamienię" Łatwiej takiego osobnika wyeliminować przy zastosowaniu jakichkolwiek reguł, niż gdyby nie było żadnego regulatora.


RE: Ograniczenia w dziale kupię - 50 postów. - darmoweprobki - 19-01-2016 02:12

No nabija sztucznie bo musi bo bez tego nie wystawi ogłoszenia Wink
Poza tym to żaden gwarant że ktoś natłucze sensowne posty bo tak wypada i z perfidią kogoś oszuka.


RE: Ograniczenia w dziale kupię - 50 postów. - yazir - 19-01-2016 02:20

(19-01-2016 00:29)maznor napisał(a):  Z tym, że tam nie masz pewności co do sprzedającego. Tutaj to wiem, że są specjaliści w danych dziedzinach, oszuści są wyłapywani a sprzedawcy/zleceniobiorcy są znani,mają dobrą reputację itd. Więc bez wahania wszedłem tu a nie na olx.

To właśnie dzięki temu że mamy więcej czasu na wyłapanie potencjalnych oszustów. A czas zyskujemy dzięki właśnie tym wymaganym 50 postów. Oczywiście nie tylko my ich wyłapujemy ale także dostajemy wskazówki i prośby o przyjrzenie się danej osobie od userów. I to tak naprawdę jest w ogromnym stopniu ich zasługa.

Jak było wyżej wspomniane. Nie ma opcji na wprowadzenie jakichś warunkowych sprzedaży etc, za duża szansa że prowadziło by to do nadużyć i innych wałków.


RE: Ograniczenia w dziale kupię - 50 postów. - qwertyuiopasdfgh - 19-01-2016 03:23

50 postow to bardzo malo. powinno byc miedzy 100 a 500.


RE: Ograniczenia w dziale kupię - 50 postów. - Admin - 19-01-2016 10:27

(18-01-2016 21:45)maznor napisał(a):  Mam naspamowac 50 głupich postów, by móc jako klient, kupić coś i dać komuś zarobić? Przecież to forum zrzesza tak klientów jak i sprzedawców, po co więc to ograniczenie...

Jak naspamujesz dostaniesz bana szybciej niż dobijesz te 50 postów. To ty masz się dostosować do Nas nie my do Ciebie, skoro chcesz tu prowadzić transakcje i tematyka forum Cie nie interesuje (odnoszę się do NIEZROZUMIENIA 99% treści).

(18-01-2016 23:01)Podgor napisał(a):  
(18-01-2016 22:39)maznor napisał(a):  Warunkowy dostęp do tego działu, koniecznie zwienczony udaną transakcją, potwierdzoną przez drugą stronę, lub ogólnie poparcie jednego z aktywnych userow.

Popieram, miałem podobny problem na początku, nie każdy chce nabijać na siłę 50 postów, niektórzy wolą pisać mniej, ale z sensem.

Jak ktoś nie chce to nie musi korzystać, nikt go do tego namawiać nie będzie.


RE: Ograniczenia w dziale kupię - 50 postów. - Stersky - 24-02-2018 23:00

(18-01-2016 21:54)MaLiN napisał(a):  
(18-01-2016 21:45)maznor napisał(a):  Mam naspamowac 50 głupich postów, by móc jako klient, kupić coś i dać komuś zarobić? Przecież to forum zrzesza tak klientów jak i sprzedawców, po co więc to ograniczenie...

Wymagane jest 50 postów, a by ograniczyć liczbę oszustów

I to jest dobre


RE: Ograniczenia w dziale kupię - 50 postów. - Pawlak093 - 03-03-2018 05:00

50 postow ew. 7 dni spedzonego czasu online Big Grin tylko wtedy jak to zaimplementowac Tongue


RE: Ograniczenia w dziale kupię - 50 postów. - Admin - 03-03-2018 09:34

(18-01-2016 22:39)maznor napisał(a):  Warunkowy dostęp do tego działu, koniecznie zwienczony udaną transakcją, potwierdzoną przez drugą stronę, lub ogólnie poparcie jednego z aktywnych userow. Nie wiem,nie mam pojęcia. Czyli pozostaje bezsensowny spam. Mam nadzieję, że nie dostanę bana nabijajac posty?

Bezsensowny spam na niewiele się zda bo użytkownik dostanie bana szybciej niż wbije te 50 postów Smile jak już kolega zauwazył to nie pchli targ tylko forum o zarabianiu jeśli tematyka Cie nie interesuje to nie jest to forum dla Ciebie. A nie zależy nam na rejestracji Januszy którzy zrobią konto tylko po to aby wrzucić ofertę w dziale sprzedam. Wymóg postowy został wprowadzony X lat temu i znacząco zniechęcił randomowych krętaczy, zresztą nawet po osiągnięciu tych 50 postów łatwo użytkownikowi sprawdzić wiedzę i aktywność danego Janusza, a oferowanego przez niego produktu/usługi.


Ograniczenia w dziale kupię - 50 postów. - Admin - 03-03-2018 09:36

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.