Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ograniczenia w dziale kupię - 50 postów. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Ograniczenia w dziale kupię - 50 postów. (/Temat-Ograniczenia-w-dziale-kupie-50-postow-127500)

Strony: 1 2


Ograniczenia w dziale kupię - 50 postów. - maznor - 18-01-2016 21:45

Witam. Chciałbym wspomnieć, o ograniczeniu - wymaganych 50 postów, by założyć temat w dziale "kupię". Na te chwilę mam 14 postów, wchodzę i piszę, gdy czegoś potrzebuje. Jak więc ma się to ograniczenie do treści? Mam naspamowac 50 głupich postów, by móc jako klient, kupić coś i dać komuś zarobić? Przecież to forum zrzesza tak klientów jak i sprzedawców, po co więc to ograniczenie...
Wnoszę więc o rozważenie opcji dla klientów, by łatwiej można było skontaktować się z potencjalnym sprzedawcą.


RE: Ograniczenia w dziale kupię - 50 postów. - MaLiN - 18-01-2016 21:54

(18-01-2016 21:45)maznor napisał(a):  Mam naspamowac 50 głupich postów, by móc jako klient, kupić coś i dać komuś zarobić? Przecież to forum zrzesza tak klientów jak i sprzedawców, po co więc to ograniczenie...

Wymagane jest 50 postów, a by ograniczyć liczbę oszustów (w sumie to moim zdaniem, powinno być co najmniej 100 napisanych postów). Ten dział to dodatek do forum, a nie miejsce gdzie TYLKO się sprzedaje i kupuje Wink


RE: Ograniczenia w dziale kupię - 50 postów. - armada23 - 18-01-2016 21:58

Jestem za 100 postów, ostatnio coś zbyt dużo nowych kont, dziwne tematy a potem patrzę profil "banned"


RE: Ograniczenia w dziale kupię - 50 postów. - maznor - 18-01-2016 22:02

Ja rozumiem ale jednak ten dział tu jest a to forum zrzesza wiele osób, które zarabiają wykonując małe zlecenia. Rozumiem również, że to ograniczenie przed oszustami, jednak nie prowadzi ono do niczego innego niż spam. No bo co, jeśli nie ogarniam 90% tematów z forum a muszę nabić jakoś te wymagane 50 postów by móc komuś coś zlecić/kupić coś ? Ogranicza to możliwość zarabiania, czyż nie? Oszustem nie jestem choć na kilku się tu natknąłem. Dokonałem kilku uczciwych transakcji,z kilkoma użytkownikami, jednak teraz potrzebuję coś, czego nie osiągnę bez dostępu do działu "kupię". Mój post z zapotrzebowaniem wrzuciłem do działu "social media" jednak został usunięty. Naprawdę jedyne wyjście to spam, nie mając nic konkretnego do powiedzenia?


RE: Ograniczenia w dziale kupię - 50 postów. - MaLiN - 18-01-2016 22:15

Napisz mi proszę, jaką masz propozycję aby ograniczyć liczbę oszustów, jesli chciałbyś znieść wymagane 50 postów.


Bez żadnego ograniczenia, miałbyś tu teraz co drugie oszustwo a potem płacz, że Cię oszukano.


RE: Ograniczenia w dziale kupię - 50 postów. - maznor - 18-01-2016 22:39

Warunkowy dostęp do tego działu, koniecznie zwienczony udaną transakcją, potwierdzoną przez drugą stronę, lub ogólnie poparcie jednego z aktywnych userow. Nie wiem,nie mam pojęcia. Czyli pozostaje bezsensowny spam. Mam nadzieję, że nie dostanę bana nabijajac posty?


RE: Ograniczenia w dziale kupię - 50 postów. - MaLiN - 18-01-2016 22:43

Za widoczne nabijanie BEZSENSOWNYCH postów dostaniesz ostrzeżenie. Jest tyle tematów w dziale offtopic, w którym możesz coś wnieść merytorycznie, wystarczy dobrze poszukać.


RE: Ograniczenia w dziale kupię - 50 postów. - Podgor - 18-01-2016 23:01

(18-01-2016 22:39)maznor napisał(a):  Warunkowy dostęp do tego działu, koniecznie zwienczony udaną transakcją, potwierdzoną przez drugą stronę, lub ogólnie poparcie jednego z aktywnych userow.

Popieram, miałem podobny problem na początku, nie każdy chce nabijać na siłę 50 postów, niektórzy wolą pisać mniej, ale z sensem.


RE: Ograniczenia w dziale kupię - 50 postów. - matiu0100 - 18-01-2016 23:06

Moim zdaniem to usługi sprzedam są też na innych forach lub olx itd...
To jest dodatek w naszym forum i powinny mieć osoby dostęp do niego które się udzielają tutaj.

Zassane z mojego telefoniku.


RE: Ograniczenia w dziale kupię - 50 postów. - maznor - 19-01-2016 00:29

(18-01-2016 23:06)matiu0100 napisał(a):  Moim zdaniem to usługi sprzedam są też na innych forach lub olx itd...
To jest dodatek w naszym forum i powinny mieć osoby dostęp do niego które się udzielają tutaj.

Zassane z mojego telefoniku.

Z tym, że tam nie masz pewności co do sprzedającego. Tutaj to wiem, że są specjaliści w danych dziedzinach, oszuści są wyłapywani a sprzedawcy/zleceniobiorcy są znani,mają dobrą reputację itd. Więc bez wahania wszedłem tu a nie na olx.