Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dzień babci, dzień dziadka - co kupić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dzień babci, dzień dziadka - co kupić? (/Temat-Dzien-babci-dzien-dziadka-co-kupic-127489)



Dzień babci, dzień dziadka - co kupić? - sauber94 - 18-01-2016 18:51

Witam, lada dzień jest dzień babci oraz dzień dziadka, zastanawiam się co im kupić. Dodam, że dostarczenie 'podarunków' z mojej strony jest możliwe tylko przez kuriera gdyż nie będę mógł wręczyć ich osobiście. Proszę o realne do tej sytuacji propozycje.


RE: Dzień babci, dzień dziadka - co kupić? - zbyszeq - 18-01-2016 19:00

Powiem Ci co ja kupiłem za zestawy moim:
słój litrowy miodu + takie ładne zestawy zwoltexu do kuchni Big Grin


RE: Dzień babci, dzień dziadka - co kupić? - sauber94 - 18-01-2016 19:34

U mnie miód to mają bo pasieka obok chałupy stoi Big Grin Ten zestaw 'ZWOLTEX' to całkiem niezły pomysł tylko to by pasowało samej babci.


RE: Dzień babci, dzień dziadka - co kupić? - Max998 - 19-01-2016 00:04

Ja nie przepadam szczerze mówiąc za tym świętem tak samo jak za Dniem Ojca i Dniem Matki. Jestem człowiekiem raczej wrażliwym często myślącym na przód więc wolę im codziennie lub co kilka dni sprawdzić radość nawet jakąś błahostką taką jak pomoc w danej kwestii itp. bo wiem, że kiedyś niestety ich braknie szczególnie dziadków moich od strony mamy bo byli ze mną od urodzenia czyli już 23 lata i jak sobie pomyślę, że kiedyś pozostanie tylko obchodzić ich święto ze zniczem w ręce nad grobem to mnie ściska.. Więc robię wszystko by codziennie być jak najbliżej. Jednak wiem, że są i tacy, którzy nie mają możliwości być codziennie blisko nich lub niestety już ich nie mają a też byli z nimi bardzo związani.


RE: Dzień babci, dzień dziadka - co kupić? - bios - 19-01-2016 00:15

Ja proponuję gumki. Może dziadziowi wspomną się tamte czasy...

Btw. to jest możliwe. wpisz na pewnych strona grandma/grandfa.

Możesz też kupić jakieś fajne chrześcijańskie książki, babci moher, dziadkowi kaszkiet.


RE: Dzień babci, dzień dziadka - co kupić? - sauber94 - 19-01-2016 13:38

(19-01-2016 00:04)Max998 napisał(a):  Ja nie przepadam szczerze mówiąc za tym świętem tak samo jak za Dniem Ojca i Dniem Matki. Jestem człowiekiem raczej wrażliwym często myślącym na przód więc wolę im codziennie lub co kilka dni sprawdzić radość nawet jakąś błahostką taką jak pomoc w danej kwestii itp. bo wiem, że kiedyś niestety ich braknie szczególnie dziadków moich od strony mamy bo byli ze mną od urodzenia czyli już 23 lata i jak sobie pomyślę, że kiedyś pozostanie tylko obchodzić ich święto ze zniczem w ręce nad grobem to mnie ściska.. Więc robię wszystko by codziennie być jak najbliżej. Jednak wiem, że są i tacy, którzy nie mają możliwości być codziennie blisko nich lub niestety już ich nie mają a też byli z nimi bardzo związani.

Ja jak się widzę ze swoimi dziadkami to prawie za każdym razem coś im kupuję. Lubię sprawiać małe 'prezenty'. Sam jakoś w tedy się lepiej czuję widząc ich uśmiech na twarzy, wiedzą, że o nich pamiętam Smile bo prawie nikt oprócz mnie nawet na głupie imieniny czy urodziny życzeń nie złoży (nawet własne córki!!!).

Na pewno wielu z Was dziadek czy babcia, że się tak wyrażę 'dupę podmywali' a teraz nikt się nie odwdzięczy. Wnuczkami stajecie się tylko w tedy gdy przychodzi listonosz z emeryturą Smile


RE: Dzień babci, dzień dziadka - co kupić? - Max998 - 19-01-2016 18:00

Tak robi mój kuzyn (syn drugiej córki babci) pojawia się tam tylko na koniec miesiąca gdy emerytura na koncie..


RE: Dzień babci, dzień dziadka - co kupić? - Higu - 13-04-2016 16:38

Zegarek z kukułką


RE: Dzień babci, dzień dziadka - co kupić? - gold - 19-06-2016 22:53

komputer Tongue


Dzień babci, dzień dziadka - co kupić? - Artinesse - 11-04-2018 14:26

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.