Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Własny sklep internetowy - zbieram opinie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Własny sklep internetowy - zbieram opinie (/Temat-Wlasny-sklep-internetowy-zbieram-opinie-127479)



Własny sklep internetowy - zbieram opinie - marek233 - 18-01-2016 14:54

Szukałem działu, w którym mógłbym umieścić swojego posta, ale nie potrafiłem znaleźć i z tego względu umieszczam go tutaj.
Mam zamiar założyć odzieżowy sklep internetowy z ubraniami dla nastolatków. Chciałbym się skupić na męskich koszulkach, a konkretnie na koszulkach z drukiem rysunków, grafik związanych z motoryzacją, przyrodą, muzyką itd. Z racji tego iż mam znajomego grafika, to na koszulkach będę oferował naprawdę szeroki wachlarz możliwości, co mam nadzieję będzie moją przewagą konkurencyjną. Póki co potrzebny mi producent odzieży młodzieżowej, no i będę mógł zacząć uzupełnianie sklepu. Z racji tego, iż postawię na jakość wykonania cena będzie raczej oscylowała w okolicach 50 zł. Dlatego mam pytanie czy cena nie jest za duża? A może koszulka naprawdę dobrej jakości powinna być wyceniona znacznie wyżej?


RE: Własny sklep internetowy - zbieram opinie - Adrjan77 - 21-01-2016 13:10

Nie wróżę Ci przyszłości z tym sklepem.
Sam podobny temat zaczynałem kilka lat temu po raz pierwszy, później około 2 lata temu reaktywacja. Jednak aby przebić się, potrzebne są pieniądze które nie wiadomo czy Ci się w ogóle zwrócą.
Wpisz sobie w google jakąś frazę z koszulkami, nie wiem, np "oryginalne koszulki" itp. Będziesz miał tego od zatrąbienia.
Odpuść Smile


RE: Własny sklep internetowy - zbieram opinie - Apps - 21-01-2016 13:16

Jestem tego samego zdania. Temat jest tak oblegany, że na rynku jest masa konkurencji i jedyną szansą była by naprawdę duża kwota zainwestowana w reklamę i przede wszystkim bardzo dobrze wykonana strona.