Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szybkie konto bankowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Szybkie konto bankowe (/Temat-Szybkie-konto-bankowe-127405)



Szybkie konto bankowe - Olszi - 17-01-2016 11:03

Potrzebuję drugiego konta (mam w Mbanku). Głównie do przelewów przez internet. Fajnie jakby była darmowa karta. Jest może jakis bank gdzie można zalozyc szybko konto bez osobistego podpisywania dokumentów?


Szybkie konto bankowe - damianus627 - 17-01-2016 11:37

Teraz w większości banków założysz konto przez neta. Kartę za darmo masz w Banku Smart, a w innych opłata na ogół uzależniona jest od liczby transakcji lub kwoty zapłaconej kartą.
Do przelewów internetowych dobre jest konto w T-Mobile Bankowe bo masz 10 ekspresowych przelewów za darmo.


RE: Szybkie konto bankowe - nitram - 21-01-2016 22:42

@[Olszi] jeśli jeszcze nie założyłeś konta to jest okazja zarobić 100 zł i mieć darmowe konto i kartę. Konto Godne Polecenia w Banku BZ WBK, oczywiście jest możliwość załatwienia wszystkiego online korzystając z przelewu weryfikacyjnego z innego banku (w Twoim przypadku będzie to mbank). Szczegóły jak zarobić te dodatkowe 100 zł w aktualnej promocji tego Banku w mojej sygnaturze. Jeśli chcesz bezpośredni link do wniosku o konto napisz na PW.


RE: Szybkie konto bankowe - Olszi - 21-01-2016 22:55

Założyłem już konto w Smart Bank Smile