Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podpięcie LP pod domene - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Podpięcie LP pod domene (/Temat-Podpiecie-LP-pod-domene-127404)



Podpięcie LP pod domene - marian123415 - 17-01-2016 04:04

Cześć, mam problem w zasadzie na koncu tworzenia projektu.

Zarejestrowalem domene, podpiąłęm ją pod hosting (hostinger), stworzyłem LP, stworzyłem alias. Po stwirzeniu aliasu wyskoczyło mi:"Ustaw rekordy DNS u obecnego operatora domeny na xxx oraz yyy"

Gdzie mam w hostingerze to ustawic aby po wejściu w moją domenę otwierał sie stworzony LP? Nie znam sie na tym aż tak dobrze, ale probowałem chyba z godzine i wyczerpałem już wszystkie opcje.


RE: Podpięcie LP pod domene - krzysio3001 - 17-01-2016 18:52

(17-01-2016 04:04)marian123415 napisał(a):  Cześć, mam problem w zasadzie na koncu tworzenia projektu.

Zarejestrowalem domene, podpiąłęm ją pod hosting (hostinger), stworzyłem LP, stworzyłem alias. Po stwirzeniu aliasu wyskoczyło mi:"Ustaw rekordy DNS u obecnego operatora domeny na xxx oraz yyy"

Gdzie mam w hostingerze to ustawic aby po wejściu w moją domenę otwierał sie stworzony LP? Nie znam sie na tym aż tak dobrze, ale probowałem chyba z godzine i wyczerpałem już wszystkie opcje.

Jeżeli jest napisane "Ustaw rekordy DNS u obecnego operatora domeny", to znaczy, że u operatora domeny ustawiasz DNS a nie w hostingerze, który odpowiada tylko za hosting.

@Edit

Chyba, że chcesz zmienić w hostingu na hostingerze, to wtedy:
1) Klikasz w pasku u góry (header menu) - Hosting i wybierasz właściwy;
2) Scrollujesz niżej aż do zakładki zaawansowane;
3) Klikasz Edytor stref DNS


RE: Podpięcie LP pod domene - Gremquen - 17-01-2016 19:07

Nie edytuj żadnych stref DNS na hostingerze.
Wchodzisz tam gdzie zamawiales domenę, wchodzisz w jej opcje i tam bedziesz miał opcje do zmiany DNS.
Domyślnie pewnie będziesz miał ustawione na te od rejestratora domeny.
Zmieniasz je na te od hostingera, zapisujesz i czekasz.
Czasem działa po kilku minutach, czasem na drugi dzień.


Jeśli od hostingera dostałeś dwa adresy a przy domenie masz pole na wpisanie np 4, to uzupelniasz dwa pierwsze, a resztę zostawiasz puste.

Pozdrawiam Smile