Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blogowany czyli dzienniki, zarobki i sport! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Blogowany czyli dzienniki, zarobki i sport! (/Temat-Blogowany-czyli-dzienniki-zarobki-i-sport-127387)



Blogowany czyli dzienniki, zarobki i sport! - Czaq - 16-01-2016 21:54

Witajcie!
Tak jak wspomniałem w dzienniku ,tym dzienniku postanowiłem otworzyć bloga i przekazywać Wam, czytelnikom wiedzę którą zdobyłem zarabiając przez internet w ciagu 3-4 lat.

[Obrazek: logo.png]

Sam w sobie blog będę prowadził w postaci wpisów związanych z ciekawymi pomysłami, przeżyciami oraz w postaci dziennika(na blogu oraz w dziale Dzienniki).

Samymi pieniędzmi człowiek nie żyje wiec mam również kilka innych zainteresowań które ciagle rozwijam. Główne z nich to sport dlatego część strony będzie temu również poświęcona. Przyda mi się to nie tylko pod względem motywacji ale i pod względem krytyki czy to co robie, robie właściwie! To nie zwykle ważne w tej dziedzinie.(Zła dieta i treningi wiecie co oznacza!)

Z miłą chęcią poznam Wasze zdanie na temat szablonu gdyż jest prosty ale moim zdaniem dosyć właściwy ze względu na czytelnosć i klasykę. Dużo więcej czasu poświęciłem na obrabianie go niż na wgranie gotowego nowoczesnego szablonu WP. Mam nadzieje, że pozytywnie Wam się spodoba Smile


RE: Blogowany czyli dzienniki, zarobki i sport! - full2000 - 09-03-2016 21:26

Fajną domenę masz, ma potencjał Smile

Blog mi się podoba jak i jego główna myśl.

Można powiedzieć że to jeden wielki dziennik Smile

Dodałem do zakładek i będę zaglądał od czasu do czasu

Ile masz uu dziennie? Ja niedługo zakładam bloga o "zarabianiu".


RE: Blogowany czyli dzienniki, zarobki i sport! - bestek112 - 17-06-2016 10:03

Fajny pomysł, ciekawa domena. Czego chcieć więcej ^^


RE: Blogowany czyli dzienniki, zarobki i sport! - Basior Stary - 17-03-2017 13:43

Temat umarł? Już nie piszesz?


RE: Blogowany czyli dzienniki, zarobki i sport! - Czaq - 19-03-2017 16:11

Kto wie, może powrócę do wpisow Smile


RE: Blogowany czyli dzienniki, zarobki i sport! - wsite - 05-05-2017 21:14

strona nie działa.


Blogowany czyli dzienniki, zarobki i sport! - nitram - 05-05-2017 21:27

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.