Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gokano.com - Restock jak działa ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gokano.com - Restock jak działa ? (/Temat-Gokano-com-Restock-jak-dziala-127355)



Gokano.com - Restock jak działa ? - andrzej4201 - 16-01-2016 14:14

Witam, od nie dawna działam na gokano i w tym restocku mam zamiar zgarnąć nagrodę a więc mam pytanie jak działa restock ?


RE: Gokano.com - Restock jak działa ? - flown - 16-01-2016 16:06

Dzień restocku jest ogłaszany do publicznej wiadomości odpowiednio wcześniej. Dokładną godzinę znają tylko osoby, które wykupiły Restock Alert.
O tej konkretnej porze nagrody stają się dostępne dla użytkowników. Aby zgarnąć jedną z nich należy jak najszybciej wypełnić formularz, który pojawia sie obok nagrody i przepisać captche. Jeśli zrobisz to szybciej niż inni to zgarniasz te nagrode. Smile


RE: Gokano.com - Restock jak działa ? - andrzej4201 - 16-01-2016 17:46

A ile kosztuje taki Restock Alert i jakie są formy płatności ?


RE: Gokano.com - Restock jak działa ? - Qwik - 16-01-2016 17:48

(16-01-2016 17:46)andrzej4201 napisał(a):  A ile kosztuje taki Restock Alert i jakie są formy płatności ?

2 dolce ale się nie opłaca kupić bo i tak na oficjalnym fanpage podają godzinę.


Gokano.com - Restock jak działa ? - Artinesse - 26-02-2018 22:58

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.