Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na Androidzie ? Przecież to proste... StreetBees - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Zarabianie na Androidzie ? Przecież to proste... StreetBees (/Temat-Zarabianie-na-Androidzie-Przeciez-to-proste-StreetBees-127233)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Zarabianie na Androidzie ? Przecież to proste... StreetBees - Wojtek574 - 15-02-2016 10:01

Może mi ktoś powiedzieć gdzie sie zmienia język na polski albo chociaż angielski!? Bo mam po rusku a ruskiego to ja nie znam


RE: Zarabianie na Androidzie ? Przecież to proste... StreetBees - MrGabor - 21-02-2016 18:29

Zarejestrowane z refa.
Jedyne zadanko jakie mam-za zero złodych,Video co mi się podoba w tej apce ;/


RE: Zarabianie na Androidzie ? Przecież to proste... StreetBees - Miluus - 22-02-2016 13:34

Trzeba czekać na nowe...


RE: Zarabianie na Androidzie ? Przecież to proste... StreetBees - TheMe - 22-02-2016 17:49

Tyle że czekamy już jakiś miesiąc. Jednak jest nadzieja że po tych ankietach coś będzie.


RE: Zarabianie na Androidzie ? Przecież to proste... StreetBees - Miluus - 22-02-2016 19:57

Raczej od samego trzymania aplikacji $$ nam nie ubędzie a może tylko przybyć xD


RE: Zarabianie na Androidzie ? Przecież to proste... StreetBees - DarkMoney - 29-05-2016 17:43

Mam pytanie. Czy to prawda, że od jakiegoś czasu nie ma żadnych "zadań"? Miałem się za to zabrać jakiś czas temu, ale zapomniałem i teraz mi się to przypomniało; patrzę na opinie w sklepie Play (tak o, jak apka była pobierana) i ludzie piszą, że zadań nie było od 4 miechów.

Wysyłane z mojego Huawei Y6 przy użyciu tapatalka.


RE: Zarabianie na Androidzie ? Przecież to proste... StreetBees - Obamakiller - 29-05-2016 18:43

Pisałem 2 razy w tej sprawie od wiadomość , którą otrzymałem : "Hi Michal, Thanks for your interest in Streetbees.
We aim to release new tasks regurlarly and we don't want to forget Poland obviously! Keep an eye on your app for upcoming projects! Have a good day Mathieu"


RE: Zarabianie na Androidzie ? Przecież to proste... StreetBees - DarkMoney - 29-05-2016 19:45

Mhm, taaaa, typowe lanie wody. Jeszcze to "have a good day". Czyli raczej umarł on śmiercią naturalną, tak?

Wysyłane z mojego Huawei Y6 przy użyciu tapatalka.


RE: Zarabianie na Androidzie ? Przecież to proste... StreetBees - Yolotoja - 29-05-2016 20:10

A znata jakieś inne apy bez niezbędnego podawania numeru?


RE: Zarabianie na Androidzie ? Przecież to proste... StreetBees - Dziubek96 - 29-05-2016 21:13

TakeTask i Roamler. W taketask zarobiłem 23zł Big Grin, a w Roamler też były zadnia ostatnio więc nie jest tak źle Smile