Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na Androidzie ? Przecież to proste... StreetBees - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Zarabianie na Androidzie ? Przecież to proste... StreetBees (/Temat-Zarabianie-na-Androidzie-Przeciez-to-proste-StreetBees-127233)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Zarabianie na Androidzie ? Przecież to proste... StreetBees - fato - 19-01-2016 21:32

mozliwe ze maja juz dużo zgloszen jedyna szansa ze ktos zrobił błędnie i wróca zadania do obiegu tak jak zdjęcia


RE: Zarabianie na Androidzie ? Przecież to proste... StreetBees - grzechu323 - 19-01-2016 22:39

hm.. nie rozumiem dlaczego tak dużo osób hejtuje ten program. Bardzo bardzo korzystne zadania . Dzisiaj wpłyneło 14 zł za zdjęcie kuchni i 63 zł za łazienkę . Plus dojdzie 14 zł za refa . Nie opłaca się wrzucać fake zdjęć bo szybko to weryfikują. Jerk2 Nie mniej jednak gdyby ktoś się uparł dałoby się wszystko zrobić w jeden dzień w godzinkę i 250 zł w kieszonce . Jedyny mankament to powolne uploadowanie filmów, ale za 63 zł warto poczekać . Również warto sprawdzać oferty bo tak jak w moim przypadku pojawiły się zwykłe zdjęcia, a później znikły z tego co widziałem na tel refa .Rolleyes
@ zauważyłem że gdy strona crashowała 400 Mb filmu potrafiło skoczyć o 8 % ,a normalnie szło w tempie 1 % / min .
Ps . Teraz macie pretekst żeby sb znaleźc dziewczynę Jerk2


RE: Zarabianie na Androidzie ? Przecież to proste... StreetBees - armada23 - 20-01-2016 21:38

No i prawie wszystko znikło, zostało zadanie że zmywarka ktoś wie do kiedy się utrzyma?


RE: Zarabianie na Androidzie ? Przecież to proste... StreetBees - grzechu323 - 21-01-2016 07:46

Tak jak każdy ma łazienkę , kuchnie i podłogi w pomieszczeniach szybko skończyły się te oferty . Zmywarke ma mniej osób i mniej wykonuje ta ofertę . Jednakże nie wiadomo kiedy się skończy . Może to być za 1 godz czy 31 stycznia


RE: Zarabianie na Androidzie ? Przecież to proste... StreetBees - DC1 - 23-01-2016 17:51

Zmywarka do końca tygodnia.


RE: Zarabianie na Androidzie ? Przecież to proste... StreetBees - shady1971 - 24-01-2016 22:56

Dziś pobrałem tę apkę zarejestrowałem się i mam tylko zadanie ze zmywarką za 63zł, a i żadnej ankiety też nie miałem :/ To wina tego,że mieszkam na zadupiu? Czy w takich miastach też mogę mieć zadania?


RE: Zarabianie na Androidzie ? Przecież to proste... StreetBees - ostryy111 - 24-01-2016 23:52

(24-01-2016 22:56)shady1971 napisał(a):  Dziś pobrałem tę apkę zarejestrowałem się i mam tylko zadanie ze zmywarką za 63zł, a i żadnej ankiety też nie miałem :/ To wina tego,że mieszkam na zadupiu? Czy w takich miastach też mogę mieć zadania?

Po prostu zadania się skończyły, nikt nie ma już nic więcej tylko zmywarkęSmile Trzeba czekać na kolejne. A tak czy tak, zadania z filmikami które były ostatnio były do wykonania tylko dla kobietTongue


RE: Zarabianie na Androidzie ? Przecież to proste... StreetBees - znikad - 25-01-2016 12:05

Hej, znowu pytanie Świeżaka.
Zrobić , przesłać film z załadowania zmywarki, bądź przygotowania zmywarki . Jak długi ma to być film , czy całą mam załadować ? Co wysyłaliście i czy przęsło .
dzięki
trzymajcie sie


RE: Zarabianie na Androidzie ? Przecież to proste... StreetBees - maxkolanko - 25-01-2016 12:42

Ja dostałem informacje o złej lokalizacji i tyle.
Wg. mnie to było sprzedawanie danych, np. złodziej dowiedział się jak wygląda wasz dom, jaki jest wasz status majątkowy i gdzie go można znaleźć. JerkJerk


RE: Zarabianie na Androidzie ? Przecież to proste... StreetBees - skiperrros - 25-01-2016 14:40

(25-01-2016 12:42)maxkolanko napisał(a):  Ja dostałem informacje o złej lokalizacji i tyle.
Wg. mnie to było sprzedawanie danych, np. złodziej dowiedział się jak wygląda wasz dom, jaki jest wasz status majątkowy i gdzie go można znaleźć. JerkJerk

Tsaa na przykład złote kubki w zmywarce? facepalm