Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy jakaś siec subsms na również Pay Per Call ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy jakaś siec subsms na również Pay Per Call ? (/Temat-Czy-jakas-siec-subsms-na-rowniez-Pay-Per-Call-127229)



Czy jakaś siec subsms na również Pay Per Call ? - malpa2 - 13-01-2016 18:30

Jak w temacie Wink
Plus czy ktoś zarabia w ten sposób i zna stawki?Smile


RE: Czy jakaś siec subsms na również Pay Per Call ? - djram - 13-01-2016 18:34

pisalismy o tym dzisij na shoutboxie xD stawki podobne jak do sms, z tego co sie orientuje taka usluge mozesz uruchomic u wiekszosci operatorow a jeszcze szybciej u zewnetrznych firm xD

Edit
Poczytaj o uslugach ivr


RE: Czy jakaś siec subsms na również Pay Per Call ? - thomasward - 13-01-2016 18:34

Z tego co mi wiadomo to byczekcash ma.


RE: Czy jakaś siec subsms na również Pay Per Call ? - hubert_zarabia - 14-01-2016 21:41

Byczekcash maja obecnie najlepsze stawki


RE: Czy jakaś siec subsms na również Pay Per Call ? - moreNeed - 07-07-2016 19:00

Na jakiej zasadzie to działa? Mógłby mi to ktoś wytłumaczyć bardziej konkretnie?


RE: Czy jakaś siec subsms na również Pay Per Call ? - kontakt74 - 12-07-2016 18:15

Również proszę o wyjaśnienie, płatne dzwonienie?


RE: Czy jakaś siec subsms na również Pay Per Call ? - Aroonia93 - 27-10-2016 18:40

jak tam byczek ? nadal wypłacalni i najlepiej płaca ?


RE: Czy jakaś siec subsms na również Pay Per Call ? - trajbson - 27-10-2016 18:50

Byczek juz nie istnieje,sprzedany zostal


RE: Czy jakaś siec subsms na również Pay Per Call ? - Aroonia93 - 28-10-2016 19:02

co teraz polecacie ? interesuje mnie głównie serwis oferujący pay per call , pay per minute .


RE: Czy jakaś siec subsms na również Pay Per Call ? - hy-ip - 15-11-2016 03:19

Chociazby homepay.pl i hotpay.pl to maja od reki powiedzmy, nie wiem jak formalnosci wygladaja w dotpay.