Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uwaga na tajemnicze połączenia z Afryki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Uwaga na tajemnicze połączenia z Afryki (/Temat-Uwaga-na-tajemnicze-polaczenia-z-Afryki-127212)



Uwaga na tajemnicze połączenia z Afryki - $$[BiznesMan]$$ - 13-01-2016 13:55

Witajcie przeglądając internet natknąłem się na ciekawy artykuł Link do artykułu na temat dość oryginalnego sposobu na zarabianie za pośrednictwem krótkiego połączenia z krajów "egzotycznych" tak by potencjalna ofiara nie zdążyła odebrać i musiała oddzwonić na płatny numer. Metoda niby nie wymyślona wczoraj, ale ciekawie zorganizowana. Dzwonią przeważnie wcześnie rano, albo w nocy tak by zaspana ofiara rano sprawdzając nieodebrane połączenia w pełni nie świadoma oddzwoniła albo podczas rozmowy gdy ofiara oddzwania puszczają w słuchawce dźwięk zakończonego połączenia dla zmyłki. Zamieszczam to tutaj jako ostrzeżenie bo osobiście znam osobę, która otrzymała taki telefon na szczęście w porę ją ostrzegłem. Cała akcja wygląda na dość duże przedsięwzięcie, ponieważ bardzo duża liczba osób skarży się na to w ostatnim czasie. W pierwszym komentarzu pod artykułem jest lista tych numerów także uważajcie Smile


RE: Uwaga na tajemnicze połączenia z Afryki - djram - 13-01-2016 14:02

Było już dawno Big Grin ale z tego co widzę to ludzie podłapują pomysły bo coraz więcej połączeń jest, chyba dużo firm powstało ;D


RE: Uwaga na tajemnicze połączenia z Afryki - tollusiek - 13-01-2016 14:14

Może z 2,3 tygodnie temu też dostałem połączenie koło godziny 4:00. Kiedy się obudziłem, to już było za późno, żeby odebrać. A numer też całkiem całkiem bo +22252620077. Więc było pewnie, że to jakiś nieznajomy kolega z Afryki Tongue
Ale fakt, ten sposób jest już dosyć stary, choć jak widać dalej ktoś z niego korzysta.


RE: Uwaga na tajemnicze połączenia z Afryki - armada23 - 13-01-2016 14:17

Wy to jesteście udani haha oszust oszukuje oszusta tego jeszcze nie było haha


RE: Uwaga na tajemnicze połączenia z Afryki - $$[BiznesMan]$$ - 13-01-2016 14:44

(13-01-2016 14:17)armada23 napisał(a):  Wy to jesteście udani haha oszust oszukuje oszusta tego jeszcze nie było haha
Nie mierz wszystkich swoją miarą Smile


RE: Uwaga na tajemnicze połączenia z Afryki - WrongWay - 13-01-2016 21:28

Nyggusom się nudzi Lol


RE: Uwaga na tajemnicze połączenia z Afryki - mandez - 21-01-2016 08:55

Do mnie też dzwonią w nocy po 2-3 razy czasami.


RE: Uwaga na tajemnicze połączenia z Afryki - Max998 - 21-01-2016 19:35

Ja tam nigdy obcych numerów nie odbieram. Chyba, że wiem, że ktoś do mnie ma zadzwonić ale na pewno nie o 2-3 w nocy, oddzwaniam tylko do znajomych/rodziny.