Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wygraj 30FG za drobne logo! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+---- Dział: Konkursy użytkowników (/Forum-Konkursy-uzytkownikow-257)
+---- Wątek: Wygraj 30FG za drobne logo! (/Temat-Wygraj-30FG-za-drobne-logo-127172)

Strony: 1 2 3


RE: Wygraj 30FG za drobne logo! - TodMean - 28-01-2016 20:51

[Obrazek: image.png]
[Obrazek: image.png]
[Obrazek: image.png]

Pawlak093 ładnie to tak wstawiać nie swoje prace? facepalm
-> Dowód <-


RE: Wygraj 30FG za drobne logo! - Roxi5017 - 29-01-2016 21:03

Dzieki za info. Weryfikowac mialam po zakonczeniu konkursu, dales mi to przed Tongue

Jak widac Pawlakowi nie chcialo sie nawet nic od siebie dodac, tylko moj wpis skopiowal... Xpokerface


RE: Wygraj 30FG za drobne logo! - TodMean - 31-01-2016 13:08

[Obrazek: image.png]
[Obrazek: image.png]
[Obrazek: image.png]


RE: Wygraj 30FG za drobne logo! - Roxi5017 - 31-01-2016 16:59

Dzisiaj Konkurs Dobiega Konca! To Ostatnia Chwila, Aby Wyslac Swoja Prace Konkursowa! Nie Czekaj I Wez Udzial!

Ogloszenie Wynikow Bedzie Jutro W Temacie! Tongue


RE: Wygraj 30FG za drobne logo! - Roxi5017 - 01-02-2016 17:03

Witam, nadszedł czas na ogłoszenie wyników. Na początku chcę podziękować wszystkim zaangażowanym w konkurs. Jest kilka świetnych prac. Jednak tylko jeden zwycięzca. Tongue

30 FG Wygrała praca użytkownika @[bios]:

v3

[Obrazek: h1nQqMV.png?1]

Bardzo spodobał mi się motyw zawarty w obrazku, niby prosty a jednak idealnie pasuje do drużyny. Lol

*Co prawda logo ma zdecydowanie większe wymiary, ale to nie jest problem. Wymogiem było minimum 184x184.

Chciałam również dać jedno wyróżnienie (10FG) dla projektu @[TodMean]

[Obrazek: image.png]

Również bardzo ładne logo, bardzo mi się podoba, jednak głos większości (moich teammate'ów) wybrał pracę @[bios]a



Wygraj 30FG za drobne logo! - Majka - 01-02-2016 17:52

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.