Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Amator Photoshop'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Amator Photoshop'a (/Temat-Amator-Photoshop-a-127127)



Amator Photoshop'a - blc132 - 11-01-2016 22:48

Siema!
Na wstępie się przedstawię: jestem Paweł, pochodzę ze wschodniej części Polski, jak tytuł wskazuje jestem amatorem photoshopa, trochę przeróbek już w swoim życiu zrobiłem, ale nie wiem czy można je ocenić coś więcej niż amatorszczyznę Lol . W tym temacie możecie podrzucać jakieś zdjęcia a ja w wolnym czasie przerobie je według waszego upodobania, bo po prostu to lubię Tongue


Pozdro !


RE: Amator Photoshop'a - Gremquen - 11-01-2016 23:04

A pokaż co już zrobiłeś Wink

Możesz pobawić się w wirtualny tuning - bierzesz zdjęcie jakiegoś samochodu i bawisz się w dodawanie spojlerów, obniżanie podwozia itp ;D


RE: Amator Photoshop'a - blc132 - 11-01-2016 23:10

Może to brzmieć jak tania wymówka, ale większość moich przeróbek jest do wglądu dla wąskiej grupy odbiorców, czy to dla klasy czy dla przyjaciół, zaraz postaram się coś wygrzebać, aczkolwiek ciężko będzie, bo w moim poczciwym dysku Western Digital 800 spaliła się elektronika a tam miałem tego najwięcej Wink


Amator Photoshop'a - Hybrid1990 - 31-10-2019 20:35

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.