Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podatek od sklepów internetowych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Podatek od sklepów internetowych (/Temat-Podatek-od-sklepow-internetowych-127109)

Strony: 1 2


RE: Podatek od sklepów internetowych - domin_dz - 12-01-2016 10:46

(11-01-2016 22:28)pixel21 napisał(a):  Obalmy PIS bo wprowadzają 0,01%

Od 0,01% do 4% dla RTV i AGD podatku OBROTOWEGO, do nawet kilkunastu procent na odzież. Ceny wzrosną mocno, bo marże w tych kategoriach są bardzo niskie.

(11-01-2016 23:21)pixel21 napisał(a):  Zgadza sie że zniszczyli by mnie wyimaginowanymi argumentami na tym opiera sie polityka parti PO. Sęk w tym iż ja podaje prawdziwe argumenty. Sprawa Amber gold, wjazd do redakcji NDIE, wcześniejsze przedszkola. Dlaczego nikt o tym nie wspomina na demonstracjach kodu? Wyrazam po prostu swoją opinie na podstawie faktów a nie wyimaginowanych argumentów. Czekam na argumenty zwolenników kodu. Konkretne oparte na faktach. Milej nocy panowie. Mam nadzieje że będę miał sie jutro przed czym bronić. Tymczasem dobranoc Smile

Bo KOD to marsz odpędzonych od koryta a nie niezadowolenia z rządów lub obrońców demokracji. Gdy PO rządziło to miałeś marsze niepodległości.


RE: Podatek od sklepów internetowych - rachman - 12-01-2016 12:42

Dokładnie jak napisał @domin_dz KOD to nie formacja walcząca o demokrację "w ogóle" tylko formacja powstała do walki z pisiorami. Nie jest to organizacja apolityczna tylko twór o określonej strategii działania i celu. Pomysł na taką organizację walczącą z wszelkimi objawami przeginki polityków byłby fajny ale co z tego jak stworzyli ją politycy tak naprawdę do walki z przeciwnikiem a nie obywatele do walki o demokrację - dlatego komitet jest stronniczy i nie nie wspomina amber goldu itd., nie domaga się też kar dla tych co zrobili giga dziadostwo w wielu sprawach ale nie byli z pisu.