Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podatek od sklepów internetowych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Podatek od sklepów internetowych (/Temat-Podatek-od-sklepow-internetowych-127109)

Strony: 1 2


Podatek od sklepów internetowych - domin_dz - 11-01-2016 17:21

Beata Szydło dla firm z obrotami poniżej 12 mln zł proponuje stawkę zerową lub 0,01 proc. Wśród jej postulatów jest też ryczałtowe opłacenie podatku w wysokości 200 zł. Od nadwyżki ponad 12 mln zł podatek rósłby do 0,1 proc., a od 240 mln zł do 0,2 proc.

- W przypadku sprzedaży AGD czy RTV marża wynosi 0,5 do 3 proc. Nawet minimalny podatek w granicach 0,1 proc. to dla nich spore obciążenie. Co innego jest przy sprzedaży odzieży, gdzie marże są nawet kilkudziesięcioprocentowe – mówi ekspert.

Nie jestem zwolennikiem KODu, ale uważam, że ten rząd trzeba obalić, ze względu na destrukcyjne pomysły dla gospodarki, zagrożenia dla demokracji nie widzę.

Źródło: http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/podatek-od-sklepow-internetowych-moze,164,0,1994916.html


RE: Podatek od sklepów internetowych - Artinesse - 11-01-2016 17:27

A ja życzę nam polakom abyśmy w końcu mieli na tyle odwagi i wyszli na ulice i zrobili tym z wiejskiej drugą Ukrainę, bo w tym kraju nigdy nie będzie lepiej.


RE: Podatek od sklepów internetowych - twardy - 11-01-2016 17:37

Ale wiekszosc glosujacych Polakow chciala samodzielnego rzadu PiSu. Wiec jak to jest? Mamy demokracje czy nie? Smile


RE: Podatek od sklepów internetowych - domin_dz - 11-01-2016 17:38

(11-01-2016 17:37)twardy napisał(a):  Ale wiekszosc glosujacych Polakow chciala samodzielnego rzadu PiSu. Wiec jak to jest? Mamy demokracje czy nie? Smile

Sondaż Ariadna.
[Obrazek: OpcffVT.png]


RE: Podatek od sklepów internetowych - twardy - 11-01-2016 17:43

Ale bedac szczerym, jakie to ma znaczenie dlaczego ktos zaglosowal tak czy inaczej? Poszli, zaglosowali i wybrali. Demokracja. Za PO mielismy zielona wyspe czy jak? No jesli PiS obiecal 500zl na dziecko to chyba logiczne, ze skads te pieniadze musza wziac...

@edit

http://www.pb.pl/4412649,57878,wyzsza-kwota-wolna-nie-w-tym-roku

LolLolLolLolLolLolLolLolLolLolLol


RE: Podatek od sklepów internetowych - domin_dz - 11-01-2016 19:05

(11-01-2016 17:43)twardy napisał(a):  http://www.pb.pl/4412649,57878,wyzsza-kwota-wolna-nie-w-tym-roku

LolLolLolLolLolLolLolLolLolLolLol

beka


RE: Podatek od sklepów internetowych - Max998 - 11-01-2016 22:14

Ogólnie to weźmy i zlikwidujmy w PL coś takiego jak rząd, posłowie i prezydent no bo na co to komu?
Nigdy w naszym kraju nikomu się nie dogodzi i w przypadku nawet niezadowolenia 1 osoby trzeba by było usuwać całą władze no bo.. ''jak to tak mnie się ona nie podoba, chcę demokracji!''. Wink


RE: Podatek od sklepów internetowych - pixel21 - 11-01-2016 22:28

Obalmy PIS bo wprowadzają o,01% podatku. Mam dopiero 18 lat ale z mila chęcią sie zapytam dlaczego nikt nie wychodził na ulice kiedy podnoszono vat za czasów PO, kiedy POdniesiono wiek emerytalny, kiedy okradziono emerytów z polowy ich pieniędzy? Gdzie byli obrońcy dekoracji kiedy polscy przedsiębiorcy płacą podatki a zagraniczni ( Niemiecy,Angielscy) ruchają nas na 100 miliarow rocznie omijając legalnie cła i inne podatki. Jezeli ktoś zarabia 12 milinów to na pewno wielkim ciosem będzie dla niego 0,01%. A co do eksertow kodu to z nich tacy eksperci jak z Petru antysystemowcy. C: 1. Dorób sie w systemie 2 miliony złotych. 2. Kup auto za kilkaset tysięcy. 3. W rozliczeniu podaj ze mieszkanie o wartości 700 tysięcy jest warte 50. 4. Wmawiaj ludziom jak bardzo potrzeba rewolucji w obecnym systemie w ktorym sam dorobiłeś sie milionów. No poprostu geniusz. Ekserci z KODu tacy wiarygodni. :3 zachęcam do merytorycznej dyskusji na temat tej sytuacji. P.S argumenty typu : Bo w tefałeniee powiedzieli ze pis to zlo bo to jeee zuoooo... Nie sa argumentami. Taka ciekawostka. Kaczyński to jedyny polityk który nie pobiera emerytury pomimo iż może ja pobierać razem z wyplatą, zarabia 12 k miesięcznie a mógłby o wiele więcej. Pozdrawiam.


RE: Podatek od sklepów internetowych - Czaq - 11-01-2016 22:35

Pixel taka dyskusja nie ma sensu. Obrońcy PO też zniszczyli by Cię wyimaginowanymi argumentami. Nigdy nikomu nie będzie dobrze ale niech będą jakieś ugody. A zamiast tracić czas na rozmowy bez końca o polityce, zajmijmy się sobą!


RE: Podatek od sklepów internetowych - pixel21 - 11-01-2016 23:21

Zgadza sie że zniszczyli by mnie wyimaginowanymi argumentami na tym opiera sie polityka parti PO. Sęk w tym iż ja podaje prawdziwe argumenty. Sprawa Amber gold, wjazd do redakcji NDIE, wcześniejsze przedszkola. Dlaczego nikt o tym nie wspomina na demonstracjach kodu? Wyrazam po prostu swoją opinie na podstawie faktów a nie wyimaginowanych argumentów. Czekam na argumenty zwolenników kodu. Konkretne oparte na faktach. Milej nocy panowie. Mam nadzieje że będę miał sie jutro przed czym bronić. Tymczasem dobranoc Smile