Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zagubiona przesyłka? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Zagubiona przesyłka? (/Temat-Zagubiona-przesylka-127099)



Zagubiona przesyłka? - sQbone - 11-01-2016 14:32

Witam. Zamówiłem sobie buciki z aliexpresu. Na stronie pocztypolskiej widnieje, iż 11 grudnia dotarła do WER WARSZAWA i cisza.
Dzwoniłem na infolinię - powiedzieli, ze 30 grudnia dotarło do miejscowej poczty.
Pojechałem, szukali na szybkości i nie znaleźli, podałem numer bo będą wyjaśniać. Co lepsze, powiedzieli, że oni mają że już 14 grudnia dotarł do nich list.
Pytanie, w razie ewentualnej reklamacji, podaje wartość listu itd? Bo zapłaciłem pewną kwotę, a na stronie r4v.pl widnieje wartość 5 dolców.


RE: Zagubiona przesyłka? - MichalPoltrom - 11-01-2016 14:34

Przesyłki z Chin chyba nie są ubezpieczone, ale moge sie mylić.


RE: Zagubiona przesyłka? - sQbone - 11-01-2016 14:40

Pani w miejscowej poczcie powiedziała, że będzie dzwonić do listonosza itd itd i zadzwoni, jak nie znajdą to będę mógł złożyć reklamację.. Tylko pytanie czy faktycznie mogę i jeżeli tak to o swoją wartośc czy jak..
Dodam, że na stronie widnieje, że paczka z Holandii..


RE: Zagubiona przesyłka? - Vister81 - 14-01-2016 21:32

Jeśli przesyłka była rejestrowana, to jest traktowana jako polecona. Prędzej czy później się znajdzie Smile


RE: Zagubiona przesyłka? - sQbone - 16-01-2016 23:33

POwiedzieli, że nie znaleźli i nadawca musi złożyć reklamację. Świetnie. :/